HomeZajímavé5 cenných hackovacích postupů z alobalu, které se vám budou doma i...

5 cenných hackovacích postupů z alobalu, které se vám budou doma i v kuchyni velmi hodit

Jednoduchý alobal může být velmi užitečný v domácnosti každého člověka.S její pomocí můžete vyřešit mnoho různých každodenních úkolů – od žehlení oblečení až po úsporu potravin.Nabízíme vám 5 lifehacků, které vám prozradí nové možnosti fólie.

Za prvé, fólie pomůže s žehlením věcí.Při žehlení oděvů musíte jednotlivě narovnat záhyby na obou stranách oděvu.To zabere spoustu času.Právě zde může fólie pomoci.List fólie se vloží dovnitř oděvu a vyžehlí se.Tím se záhybů zcela zbavíte.

Za druhé, fólie může být velkým pomocníkem při odstraňování koroze.Za tímto účelem srolujte kus fólie, namočte ji do destilovaného octa a poté setřete veškerý plak nebo korozi, která se objeví.Setře se během několika vteřin.Pokud něco zůstane, postup se jednoduše opakuje.

Za třetí, fólie pomůže udržet ovoce čerstvé.Banány mohou po zakoupení rychle zčernat, pokud je včas nesníte.I zde může fólie pomoci.Chcete-li udržet banány déle čerstvé, zabalte jejich horní část do fólie.Prodloužíte tak trvanlivost ovoce.

Za čtvrté, fólie se používá také ke zmrazování potravin.Za tímto účelem se jakákoli potravina pevněji zabalí do fólie a odloží do chladničky.Tím se zachová chuť a zabrání se tomu, aby potravina ztratila své cenné vlastnosti.

Za páté, fólie ochrání mýdlo.Mýdlo je v každé koupelně nebo kuchyni.Obyčejné hrudkovité mýdlo se může rychle rozmočit a proměnit v beztvarou hmotu.Abyste tomu předešli a nemuseli kupovat drahé tekuté mýdlo, měli byste pod kostku mýdla vložit list fólie.Zachováte tak jeho tvar a zabráníte tomu, aby se rozmočilo.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten