HomeReceptyBěžte do obchodu: důležitý výrobek, který do nového roku zdraží, byl pojmenován

Běžte do obchodu: důležitý výrobek, který do nového roku zdraží, byl pojmenován

Blíže k 31. prosinci může v Rusku zdražit víno, uvedl ekonom Vitalij Kalugin.Je si jistý, že nápoj se bude prodávat za maximální cenu.

Odborník zdůraznil: v období svátků se poptávka po víně mnohonásobně zvyšuje, ale již 5. ledna je relevantní silný pokles.A jiné výrobky, například čokoláda, se mohou prodávat dokonce se slevou.

‚Šumivá vína se podle tradice v tomto období prodávají za maximální cenu,‘ řekl Kalugin v rozhovoru pro Ura.ru.

Dodal, že výrobky v předvečer Nového roku vždy tradičně zdražují, ale víno je dražší než všechno ostatní.

Dříve se vědělo, co by se ráno 1. ledna nemělo jíst a pít.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Běžte do obchodu: důležitý výrobek, který do nového roku zdraží, byl pojmenován Blíže k 31. prosinci může v Rusku zdražit víno, uvedla ekonomka Anna Nováková. Je si jistá, že nápoj se bude prodávat za maximální cenu. Odbornice zdůraznila: v období svátků se poptávka po víně mnohonásobně zvyšuje, ale již 5. ledna je relevantní silný pokles. A jiné výrobky, například čokoláda, se mohou prodávat dokonce se slevou. ‚Šumivá vína se podle tradice v tomto období prodávají za maximální cenu,‘ řekla Nováková v rozhovoru pro Ura.ru. Dodala, že výrobky v předvečer Nového roku vždy tradičně zdražují, ale víno je dražší než všechno ostatní. Dříve se vědělo, co by se ráno 1. ledna nemělo jíst a pít.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten