Home Životní styl Běžte ke kadeřníkovi: tohle jsou jediné třásně, které budou letos v létě...

Běžte ke kadeřníkovi: tohle jsou jediné třásně, které budou letos v létě všichni nosit

3

Průsvitné třásně jsou trendem, který se vrací.Stylisté doporučují, aby tomuto účesu letos v létě věnovaly pozornost dámy po čtyřicítce, protože působí hravě a mladistvě, říká Glam.

Módní třásně spadají přes obličej v několika pramenech, což umožňuje pokožce dýchat.Hodně se podobá ofině-bangám, které byly populární v loňském roce, ale tento kousek je ležérnější a mnohem tenčí.Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí změnit svůj obvyklý účes a dodat svěžest svému vzhledu.

Hodí se pro všechny typy vlasů a vypadá dobře na dlouhých i krátkých účesech.Navíc je snadné si přes zimu nechat narůst několik tenkých pramínků třásní, pokud vás omrzí nebo budete chtít změnit svůj styl.

Dříve stylisté vyprávěli o přetížení bílkovinami.

3 COMMENTS

  1. Průsvitné třásně jsou opravdu krásné a dodají vzhledu hravosti. Myslím, že si je nechám udělat, ať jsem letos trendy!

  2. Průsvitné třásně jsou trendem, který se vrací a musím říct, že jsem nadšená! Myslím si, že jsou skvělým způsobem, jak dodat svěžest svému vzhledu bez zásahu do délky vlasů. Určitě se nechám inspirovat a zajdu kadeřníkovi co nejdříve. Díky za inspiraci!

  3. Opravdu? Stylisté doporučují tyto průsvitné třásně i pro ženy po čtyřicítce? Nepůsobí to příliš mladistvě?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version