HomeReceptyBudeme se muset vzdát kuliček: Rusům bylo o letošních Velikonocích sděleno důležité...

Budeme se muset vzdát kuliček: Rusům bylo o letošních Velikonocích sděleno důležité pravidlo

Rusům bylo sděleno důležité pravidlo pro letošní Velikonoce.Podle Antona Afanasjeva, marketingového ředitele služby ‚Balíček‘ ze společnosti X5, bude nutné vzdát se velkého množství kulichů, aby nákup výrobků na svátky nezničil rozpočet.Prozradil, jak přesně hledat výhody v obchodech.

Odborník radil, abyste si z pultu nebrali první zboží.Srovnání cen a různé bonusy z obchodů pomohou ušetřit spoustu peněz.Je důležité si uvědomit, co potřebujete koupit, s ohledem na váš rozpočet.Pomůže vám podrobný seznam zboží.

Doporučujeme používat kartu s cashbackem.To vám pomůže získat část peněz zpět na kartu.Chodit do obchodu s limitem na kartě vám také pomůže nepřekročit rozpočet – nebudete tak moci nakupovat ‚navíc‘.

Zvláště důležité je kontrolovat množství nakupovaného zboží.Aby se ušetřila část rozpočtu, nedoporučuje odborník nakupovat velké množství dortů a dalších výrobků.Na dovolenou bude stačit jen velmi málo výrobků.

A hlavně nevěnovat pozornost marketingovým trikům.Je důležité si uvědomit, že slevy zdaleka netrvají jen jeden den, zdůraznil Afanasjev v rozhovoru pro Life.

Již dříve vyšlo najevo, jaký rituál je třeba dodržovat o Velikonocích, pokud jsou v rodině děti.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Rusové budou muset se na letošní Velikonoce vzdát velkého množství kulichů, aby nezničili svůj rozpočet na sváteční nákupy. Je důležité porovnat ceny, využít bonusy z obchodů a mít podrobný seznam zboží. Karta s cashbackem může pomoci získat část peněz zpět. Omezení nakupování na kartu a kontrola množství kupovaného zboží jsou klíčem k šetření peněz. Důležité je nepodlehnout marketingovým trikům a nakupovat s rozvahou.

  2. Rusové by měli respektovat toto důležité pravidlo ohledně Velikonoc a pečlivě plánovat nákupy. Doporučuji sledovat rozpočet a využívat výhody nabízené obchody, aby se předešlo zbytečným výdajům.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten