Home Životní styl Celý dům se bude třpytit: tyto leštidla z drogerie si poradí se...

Celý dům se bude třpytit: tyto leštidla z drogerie si poradí se všemi druhy nečistot

2

Rusové dostali do vínku neobvyklý a neuvěřitelně univerzální čisticí prostředek, který lze koupit v lékárně.Jedná se o tablety na čištění zubních protéz, které si, jak se ukázalo, poradí s jakoukoli špínou.

Lze je použít skutečně kdekoli, od čištění ucpaného dřezu až po odstraňování skvrn z oblečení.Zkušené hospodyňky se s vámi podělily o několik užitečných tipů, po jejichž poznání určitě poběžíte do lékárny a koupíte si několik balení těchto tablet.

Tablety snadno vyčistí veškeré nečistoty ze smaltovaného nádobí, stačí nalít horkou vodu do hrnce, vhodit do ní dvě šumivé tablety, a když se rozpustí, stačí hrnec vypláchnout.

Tři tablety vhozené do odtoku dřezu a zalité 150 ml stolního octa si s ucpaným dřezem poradí za 5 minut.Tento přípravek účinně odstraňuje usazeniny čaje a kávy z čajových a kávových konvic a usazeniny vody z konvice.

‚Fizzies‘ budou záchranou pro ucpané dřezy.

Foto: Ingram Images/globallookpress.com.

Tablety na zubní náhrady lze snadno použít k čištění šperků, kartáčů a hřebenů na vlasy a křišťálu.Stačí je ponořit do hlubokého hrnku, naplnit horkou vodou, vhodit jeden ‚šumák‘ a nechat 20 minut působit – poté stačí předměty opláchnout, budou vypadat jako nové.

Těmito prostředky zředěnými ve vodě snadno vyčistíte boty a dokonce i koberce od skvrn.Dobře navracejí bílou barvu teniskám, pokud je na několik hodin namočíte do kbelíku s vodou se třemi tabletami.

Tablety lze vhodit do vany a toalety k odstranění plaku a lze je také použít k čištění dlaždic, spár a vodovodních povrchů, a to tak, že se tablety rozpustí ve vodě a vloží do rozprašovače.Roztok je třeba nastříkat na povrchy, nechat 30 minut působit a poté jednoduše setřít čistým hadříkem, uvádí The Voice.

Již dříve vyšlo najevo, jaké mýdlo nejlépe čistí vodovodní kohoutky.

2 COMMENTS

  1. Opravdu fungují tyto tablety na čištění zubních protéz i na jiné nečistoty? Má někdo s nimi zkušenost? Zajímá mě, zda jsou opravdu tak účinné, jak se tvrdí v článku.

  2. Je opravdu možné, že tyto tablety na čištění zubních protéz fungují tak univerzálně? Má někdo zkušenost s jejich použitím na čištění oblečení nebo koberců?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version