HomeŽivotní stylČerstvé okurky jsou nejrychleji křupavé: tři nejšťavnatější a nejrychleji dozrávající odrůdy

Čerstvé okurky jsou nejrychleji křupavé: tři nejšťavnatější a nejrychleji dozrávající odrůdy

Portál ogorod.ru sestavil seznam časně dozrávajících odrůd okurek.Do hodnocení byly zařazeny varianty, které získaly největší počet kladných ohlasů od dachniků.

První byla odrůda ‚Vjaznikovskij-37‘.Tato odrůda dozrává za měsíc a půl po objevení sazenic.Plody dorůstají asi deseti centimetrů a jsou ideální pro konzervování.

Druhé místo obsadila odrůda ‚Muromsky-36‘.Díky krátkým klíčkům je mimořádně nenáročná na péči.Okurky dorůstají malých rozměrů, asi osm centimetrů, a často se používají k nakládání.

První trojici uzavírá odrůda Ural Cornichon F1.Plody této odrůdy mohou růst jak ve volné půdě, tak pod fólií.Vzhledem k tomu, že hybrid patří mezi svazkové hybridy, zaujme nejen rychlostí dozrávání, ale také výší výnosu.Na jednom keři se urodí dvakrát až třikrát více okurek než u běžných rostlin.

Dříve se vědělo, jak připravit růže na přezimování.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Čerstvé okurky jsou opravdu nejchutnější, když jsou křupavé. Myslím si, že odrůda ‚Vjaznikovskij-37‘ je skvělou volbou pro konzervování, zatímco odrůda ‚Muromsky-36‘ je ideální pro nakládání. Hybrid Ural Cornichon F1 mě zaujal svou rychlostí dozrávání a výnosem. Super tipy pro všechny dachniky!

  2. Čerstvé okurky jsou opravdu nejchutnější, zejména když jsou křupavé. Myslím si, že výběr správné odrůdy je klíčový pro úspěšné pěstování. Mám osobní zkušenost s odrůdou ‚Vjaznikovskij-37‘ a musím říct, že je skvělá pro konzervování. Těším se, že vyzkouším i další doporučené odrůdy.

  3. Čerstvé okurky jsou opravdu nejchutnější, a tyto odrůdy se zdají být skvělou volbou pro pěstitele. Mám zkušenosti s odrůdou ‚Vjaznikovskij-37‘ a musím říct, že mě příjemně překvapila rychlostí růstu a výnosem plodů. Určitě se pokusím získat i semena této druhé a třetí odrůdy!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten