HomeZajímavéČím nahradit organizér a diář: pomůže oblíbený messenger

Čím nahradit organizér a diář: pomůže oblíbený messenger

Mnoho lidí používá různé aplikace a služby, aby si zapamatovali důležité věci a naplánovali svůj den.Ve skutečnosti však existuje jednoduchý, dostupný a velmi pohodlný nástroj, který pomůže nahradit organizér a diář.

‚Moje poznámky‘ – jedná se o samostatný osobní chat uživatele v aplikaci Rakuten Viber (je dostupný pouze uživateli), do kterého lze přidávat text, fotografie, videa, přeposílat zprávy z jiných chatů v aplikaci Rakuten Viber a dokonce nastavovat připomenutí důležitých událostí.Jedná se v podstatě o osobní organizér, který máte v telefonu vždy s sebou.

Hlavní výhodou aplikace Moje poznámky je, že zprávy z tohoto chatu se neztratí a máte je vždy po ruce v používaném messengeru.Velmi pohodlné je také nastavení připomenutí nadcházejících událostí přímo v poznámkách; v určený čas se na obrazovce zobrazí upozornění.

Můžete si vytvořit samostatné poznámky pro každý den nebo pro různé oblasti svého života: práci, rodinu, koníčky, nakupování atd.Do poznámek můžete také ukládat články, fotografie a videa, které chcete kdykoli rychle najít.

‚Moje poznámky‘ v aplikaci Rakuten Viber – je multifunkční a bezplatný pomocník, který nahradí váš diář a organizér.Je vždy po ruce a hlavně – nemusíte s sebou nosit hromadu papírů!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten