HomeUžitečné tipyČtyři barvy, které by neměly chybět ve vaší domácnosti v roce 2024!

Čtyři barvy, které by neměly chybět ve vaší domácnosti v roce 2024!

Každý rok čekáme na oficiální oznámení odborníků o tom, které barvy budou nejoblíbenější a jaké „další velké trendy“ je třeba zohlednit při zařizování našich obývacích pokojů.

Jsme svědky toho, že trendem se staly různé barvy. Některé odstíny, jako například jasně zelená, oranžová a světle růžová, přišly a odešly.

Letos jsme vybrali čtyři „silné“ barvy, které tu podle nás zůstanou, protože jsou stylové, romantické a dynamické zároveň. Podívejte se, jaké to jsou.

Jak barva vaší ložnice ovlivňuje váš spánek a život

Houbová barva je směsí šedé a hnědé Je to „klidná“, sofistikovaná a krásná barva vhodná do každého interiéru. Je to neutrální barva, která se dobře kombinuje s mnoha dalšími barvami. Je pro nás zábavná!

Modrý benzen Je to jedinečný modrý odstín, který nemůžete dát na každou zeď, sloup nebo dokonce křeslo. Stěny vašeho obývacího pokoje mohou mít houbovou barvu a k ní se hodí petrolejově modrá pohovka.

Červená hlína Je to jedna z barev, která je velmi oblíbená. Barva terakoty, která je „teplá“ Do svého domova můžete vstoupit různými způsoby. Můžete si z ní snadno vymalovat kousek na zeď nebo celou stěnu, pokud patříte k těm nejtvrdším.

Ozdobte se živým nábytkem, který dodá vašemu prostoru barvu a život

Flóra v zahradě Je to velmi „sladká“ zelená barva, která vás dokáže v okamžiku uklidnit. Pro větší relaxaci a klid si tuto barvu dejte do kuchyně nebo třeba do ložnice. Pokud ji zkombinujete se zemitými tóny, dosáhnete krásného a osvěžujícího výsledku.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Houbová barva je skvělou volbou pro interiéry. Je neutrální, sofistikovaná a snadno kombinovatelná s dalšími barvami.

  2. Houbová barva je skvělou volbou pro interiéry, je klidná a sofistikovaná. Moc se mi líbí, jak se kombinuje s jinými barvami. Určitě ji zvážím do mého obývacího pokoje!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten