HomeZajímavéDárky, které by se 8. března neměly dávat ženám, byly pojmenovány

Dárky, které by se 8. března neměly dávat ženám, byly pojmenovány

Vybrat úspěšný dárek k 8. březnu není snadný úkol.Vždyť pokud se trefíte špatně, existuje velké riziko, že ženu nejen naštvete, ale také vyvoláte celý skandál.Abyste se tomu vyhnuli, odborníci varují: existují určité kategorie nepovedených dárků, ke kterým je lepší se nepřibližovat ani na kilometr.

Za prvé, odmítněte levné bling.Buď budou ženě připadat příliš nevkusné, nebo, což je horší, urazí ji tím, že naznačí, že si peněz ceníte a vážíte si jich více než jí.

Za druhé, zapomeňte na kuchyňské náčiní nebo nádobí.’Dárková narážka‘, že si myslíte, že žena je obyčejná kuchařka, je přímou cestou ke skandálu.

Za třetí, žádné přípravky nebo pomůcky na hubnutí.Žena to jistě považuje za urážku svého vzhledu.

Za čtvrté, s výběrem spodního prádla nebo kosmetiky je spojeno mnoho nuancí.Zde bez prostudování osobních preferencí blízké ženy hrozí velké riziko, že se ‚střelíte do nohy‘.

Jak vidíte, vybrat dobrý dárek pro ženu k 8. březnu není snadný úkol.Je však lepší být ve střehu a nikdy nedávat dárky z těchto ‚nebezpečných‘ kategorií.Rozhodně se tak vyhnete zkažené náladě své milované nebo kamarádky ve sváteční den.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten