HomeŽivotní stylDomácí mazlíček bude skákat radostí: 3 nejlepší ruská krmiva pro kočky -...

Domácí mazlíček bude skákat radostí: 3 nejlepší ruská krmiva pro kočky – bez chemie

Starostliví majitelé jsou zvyklí pečlivě vybírat krmivo pro své kočky.Odborníci z MarkiKachestvo shrnuli výsledky svého výzkumu a prozradili nám, které ruské značky si zaslouží zvláštní pozornost.

Favoritem se podle výsledků výzkumu stala značka Miratorg.Potraviny této značky se vyznačují vysokým obsahem prospěšných látek a také přítomností přídatných látek Omega-3 a Omega-6. Na rozdíl od ostatních potravin této značky jsou potraviny s vysokým obsahem prospěšných látek.Takové krmivo je ideální téměř pro všechny kočky.V sortimentu jsou různé příchutě.

Na druhém místě se umístila značka Blitz.Obsahuje mořské řasy, které výrazně zlepšují zdravotní stav zvířete.Samotné krmivo je považováno za hypoalergenní.

Třetí místo bylo uděleno krmivu značky Delicana.Při jeho výrobě se používá pouze přírodní maso nebo ryby.Obsahuje také glukosamin a chondroitin, které podporují zdraví kloubů.Kromě toho je potravina bohatá na probiotika.

Dříve veterinář řekl, kolik dní můžete nechat kočku samotnou v bytě, aby se svým majitelům nestýskalo.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Domácí mazlíček bude skákat radostí nad těmito krmivy! Jsem velmi potěšena, že se na trhu objevují kvalitní možnosti bez chemie. Pozorně vybírám krmivo pro svou kočku a doporučení odborníků mi pomáhají udělat správnou volbu. Zvlášť mě zaujal vysoký obsah prospěšných látek v krmivech značky Miratorg. Myslím, že by mohla být skvělou volbou pro mého chlupatého miláčka.

  2. Starostlivé majitelky jsou zvyklé pečlivě vybírat krmivo pro své kočky. Jsem ráda, že odborníci z MarkiKachestvo shrnuli výsledky svého výzkumu a prozradili nám, které ruské značky si zaslouží zvláštní pozornost. Podle výsledků výzkumu se favorizovanou značkou stala Miratorg. Je skvělé, že potraviny této značky jsou bohaté na prospěšné látky a obsahují Omega-3 a Omega-6. Rozdíl od ostatních potravin této značky je velmi důležitý, a to vysoký obsah prospěšných látek. Tohle krmivo je ideální pro všechny kočky a líbí se mi, že nabízí různé příchutě. Jsem ráda, že na druhém místě je značka Blitz, která obsahuje mořské řasy a je považována za hypoalergenní. A třetí místo udělené krmivu značky Delicana mě potěšilo, protože se používá pouze přírodní maso nebo ryby a obsahuje důležité látky pro zdraví kloubů a probiotika. Skvělé doporučení pro všechny majitelky koček!

  3. Odborníci z MarkiKachestvo prováděli výzkum, který by měl zákazníkům pomoci vybrat to nejlepší krmivo pro jejich kočky. Můžeš mi prosím podrobněji popsat, jaká specifická kritéria byla při hodnocení krmiv zohledněna?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten