HomeZajímavéDovolená bude bezstarostná: zapněte jednu funkci v Rakuten Viber a vaši kolegové...

Dovolená bude bezstarostná: zapněte jednu funkci v Rakuten Viber a vaši kolegové vás neuvidí

Na dovolené si chcete odpočinout od práce a kolegů, ale ti vás někdy nenechají odpočinout a neustále vám posílají zprávy.Naštěstí má Rakuten Viber užitečnou funkci, která vám umožní se na chvíli ‚schovat‘ a strávit dovolenou v klidu.

Chcete-li zabránit tomu, aby ostatní uživatelé viděli, kdy voláte, nebo aby věděli, zda jste si přečetli jejich zprávy, aktivujte neviditelný režim.Chcete-li to provést, přejděte do nastavení aplikace Rakuten Viber a otevřete část ‚Soukromí‘ a poté vyberte nabídku ‚Stav kontaktů/zpráv‘.Když je stav kontaktu vypnutý, tazatelé neuvidí váš skutečný stav ‚online‘.Možnost ‚stav zprávy‘ funguje takto: pokud je vypnutá, skrývá stav ‚přečteno‘ před všemi vašimi kontakty, pokud je stav přečtení povolen, vaše kontakty uvidí, že vaše zprávy byly přečteny.Je důležité si uvědomit, že v tomto případě také neuvidíte stav přečtení svých zpráv a nebudete vědět, zda si je vaši konverzační partneři přečetli.Chcete-li mít takovou možnost, můžete si připojit placené předplatné – Viber Plus.S ním má uživatel přístup k různým možnostem, včetně ‚neviditelného režimu‘: možnost zobrazit stavy ‚online‘ a ‚přečteno‘ ostatních uživatelů, aniž byste odhalili svůj vlastní stav.

Pokud se navíc ve vašich kanálech a chatech nahromadí velké množství zpráv, které nevyžadují vaši reakci, Rakuten Viber nabízí možnost jednoduše označit všechny nové zprávy jako přečtené jedním kliknutím.To provedete tak, že kliknete a podržíte ikonu chatů v levém dolním rohu a poté vyberete možnost ‚označit všechny chaty jako přečtené‘.

Tímto jednoduchým způsobem si v aplikaci Rakuten Viber můžete během dovolené vzít ‚time-out‘ od komunikace na pracovní témata a nenechat se rušit zprávami od kolegů na dovolené.Hlavní věc — nezapomeňte po návratu na pracoviště opět zapnout zobrazování statusů.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Na dovolené se chci opravdu odpočinout od práce a kolagů. Je skvělé, že Rakuten Viber nabízí možnost neviditelného režimu, který mi umožní zůstat v klidu a nerušeně si užít dovolenou. Bezstarostně si tak můžu užít svůj čas a nenechat se vyrušovat pracovními záležitostmi.

  2. Dovolená je pro mě časem klidu a relaxace, takže tato funkce v Rakuten Viberu zní skvěle! Už se nemusím stresovat z práce ani z neustálých zpráv od kolegů. Určitě si ji aktivuji příště na dovolené.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten