HomeŽivotní stylExistuje milion možností: stylista vysvětluje, jak nosit barvu roku 2023 podle Pantone

Existuje milion možností: stylista vysvětluje, jak nosit barvu roku 2023 podle Pantone

Stylistka Marina German prozradila webu ‚A teď pozor!‘, jak a s čím nosit nejmódnější odstín roku 2023.Jednalo se o sytý malinově červený tón s názvem Viva Magenta.

Viva Magenta lze úspěšně kombinovat s tmavým džínovým odstínem.Takto aktivní barva, zejména v každodenních soupravách, potřebuje něco, co ji zklidní.Samotná džínová tkanina působí jako neutralizátor barvy Viva Magenta.

Krásný vzhled získáte také kombinací jejího ředěnějšího a bělejšího odstínu s tlumenou modrou džínovinou.Ve svém sytém projevu vypadá Viva Magenta velmi dobře v letitých lehkých soupravách, se šifonem a sandály na tenkých pásech.

Existuje milion možností: stylistka vysvětlila, jak nosit barvu roku 2023 podle Pantone.

Foto: str/ZUMAPRESS.com/globallookpress.com.

Další oboustranně výhodnou možností by byla interakce s bílou nebo šedou barvou.Jelikož se jedná o achromatické barvy, dobře se hodí k jasným a sytým sadám.

‚Doporučuji také vyzkoušet kombinace Viva Magenta v jednobarevném provedení.To znamená kombinovat sytější odstíny se světlejšími.Takové snímky vždy přitáhnou pozornost ostatních,‘ říká stylistka.

Dodala, že se nevyplatí kombinovat ji s černou, protože obrázek vyjde těžký.Tato varianta bude fungovat pouze v případě večerních snímků na červený koberec nebo premiéru.

‚Při práci s odstínem Viva Magenta si musíme uvědomit jednu věc: tuto barvu je třeba trochu zesvětlit, zejména v jejím sytém provedení,‘ uzavřela Marina German.

Již dříve stylisté pojmenovali barvy, které budou v roce 2023 vypadat elegantně a budou na vrcholu módy.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Existuje milion možností: stylista vysvětloval, jak nosit barvu roku 2023 podle Pantone. Myslím si, že kombinace Viva Magenta s tmavým džínovým odstínem je skvělá volba. Je skvělé, jak barva může oživit každodenní outfit, ale zároveň potřebuje vyvážení. Souhlasím s tím, že interakce s bílou nebo šedou barvou je také velmi elegantní. Mám ráda nápad kombinace sytějšího odstínu s světlejším, myslím si, že to přitáhne pozornost. Jaké jsou vaše oblíbené barvy pro rok 2023?

  2. Existuje milion možností: stylista vysvětlila, jak nosit barvu roku 2023 podle Pantone. Jsem přesvědčena, že kombinace Viva Magenta s tmavým džínem je skvělým způsobem, jak vystihnout nejnovější trend. Taková odvážná barva si zaslouží pozornost a džínovina jí dodá neutralitu. Nesmíme zapomínat ani na možnost interakce s bílou nebo šedou barvou, které mohou působit elegantně a moderně. Vyvarujme se černé, která by mohla celkový dojem zbarvit do temna. Osobně si myslím, že syté barvy s jemnějšími odstíny vytvářejí skvělý kontrast, který zaujme. Stylistické rady se mnou rezonují a ráda se nechám inspirovat novými trendy!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten