Home Životní styl Fontána peněz a štěstí se rozlije: jaké květiny si dát domů, aby...

Fontána peněz a štěstí se rozlije: jaké květiny si dát domů, aby se život změnil k lepšímu

2

V Síti uvedeny rostliny, které mají blahodárný vliv na lidský život.Skutečné zelené amulety bytu, přinesou majitelům peníze, štěstí a harmonii.

Spathiphyllum

Podle odborníků tato květina pomůže něžnému pohlaví k setkání s milenci a navázání osobního života.Její druhý název je ‚ženské štěstí‘.

Fialka: ‚Fialová květina‘ je nejvýznamnějším rostlinným druhem, který se vyskytuje na světě

Tato rostlina je často nazývána ‚květinou míru‘.Říká se, že fialky vnášejí do obydlí klid a domácnost s nimi nenajde příležitost k pohoršení.

Dracéna (Dracaena)

Tato hrnková rostlina nejen zdobí byt, ale také přitahuje finanční štěstí a chrání před problémy.V domě s touto květinou se vždy dějí dobré věci.

Ibišek (čínská růže)

Tato asijská rostlina je v Malajsii považována za symbol míru a milostné vášně.Květina by měla být darována nezadaným lidem, kteří chtějí potkat svou lásku.

Břečťan voskový

Tento ‚zelený‘ valentýn se v některých zemích dává na Valentýna jako amulet něžných citů.

Myrta

Doporučuje se mít doma pro rodiny, protože tato rostlina přináší klid, pohodu a harmonii.

Aichron

Lidé říkají květině ‚strom štěstí a lásky‘.Lidé, kteří jsou unaveni rozmanitostí života a věří, že jejich každý nový den je podobný tomu předchozímu, by si měli dát na parapet aichron.

Říká se, že dokáže změnit osud majitele k lepšímu.V blízké budoucnosti čeká tohoto člověka důležité setkání, které obrátí jeho život naruby.

Calathea

Tato květina zachraňuje před rozvodem, dává se párům, které jsou krok od rozchodu.Říká se, že calathea může manželům zajistit mnoho let šťastného manželského života.

Chlorophytum

Květina čistí vzduch.Měla by se koupit po kolaudaci a zasadit v bytě, kde byla nedávno dokončena oprava.Chlorophytum navíc slibuje klid a harmonii.

Šťavel (Oxalis)

Rostlina zpestří život svobodného člověka a pomůže mu najít životní lásku.

Anturie

O této rostlině existuje mnoho legend.Není žádným tajemstvím, že anturie příznivě působí na mužské libido a potenci.

Akalifa

Květina dodává svým majitelům sebevědomí, dodává sílu a odolnost v těžkých životních obdobích, píše belnovosti.by.

Dříve byl jmenován nejlepší lék na akné: stojí méně než 100 rublů a prodává se v lékárně.

2 COMMENTS

  1. Fontána peněz a štěstí se rozlije: Jsem přesvědčená, že květiny skutečně mohou mít blahodárný vliv na lidský život, a mohou přinést peníze, štěstí a harmonii do domova. Myslím si, že je důležité mít doma rostliny jako Spathiphyllum, Fialku nebo Drácenu, které pomáhají v osobním životě a přitahují finanční štěstí. Je úžasné, jak příroda může ovlivnit náš každodenní život k lepšímu.

  2. Calathea zachraňuje před rozvodem, je důležitá pro páry na pokraji rozchodu. Její účinky jsou obdivuhodné a mohou přinést harmonii do manželství.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version