HomeŽivotní stylJak by se měly skutečně oblékat krátké dívky: tipy profesionálního stylisty

Jak by se měly skutečně oblékat krátké dívky: tipy profesionálního stylisty

Pro drobné dívky je často obtížné najít stylový vzhled.Profesionální stylistka udělala vše za ně a sestavila seznam kousků oblečení, které by měly být v šatníku každé malé ženy.

Kalhoty s délkou až na zem pomohou opticky prodloužit siluetu.Zvláště pokud je doplníte botami na podpatku.Miniaturní ženy ve volných dlouhých kalhotách a botách na podpatku vypadají mnohem vyšší.

Vysoký pas zaručeně prodlouží vaši postavu.Když si vyberete kalhoty nebo džíny s vysokým pasem, zastrčte do nich košili, halenku nebo tričko.

Malá kabelka je pro nízkou ženu ideální, protože na pozadí objemného doplňku bude modistka působit ještě nižší.

Stylisté doporučují drobným ženám, aby volily jednobarevnou škálu a vyhýbaly se barevným kontrastům v oblečení, protože ‚zkracují‘ siluetu a snižují výšku.

Vysoký účes je skvělým způsobem, jak doplnit vzhled.Opticky vám přidá několik centimetrů na výšce a vysoký culík nebo cop na temeni hlavy se skvěle hodí do kanceláře i do divadla, říká The Voice.

Již dříve se Ksenia Sobchak podělila o prostředek, který zachrání řasy každé ženy.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten