Home Životní styl Jak by se měly skutečně oblékat krátké dívky: tipy profesionálního stylisty

Jak by se měly skutečně oblékat krátké dívky: tipy profesionálního stylisty

3

Pro drobné dívky je často obtížné najít stylový vzhled.Profesionální stylistka udělala vše za ně a sestavila seznam kousků oblečení, které by měly být v šatníku každé malé ženy.

Kalhoty s délkou až na zem pomohou opticky prodloužit siluetu.Zvláště pokud je doplníte botami na podpatku.Miniaturní ženy ve volných dlouhých kalhotách a botách na podpatku vypadají mnohem vyšší.

Vysoký pas zaručeně prodlouží vaši postavu.Když si vyberete kalhoty nebo džíny s vysokým pasem, zastrčte do nich košili, halenku nebo tričko.

Malá kabelka je pro nízkou ženu ideální, protože na pozadí objemného doplňku bude modistka působit ještě nižší.

Stylisté doporučují drobným ženám, aby volily jednobarevnou škálu a vyhýbaly se barevným kontrastům v oblečení, protože ‚zkracují‘ siluetu a snižují výšku.

Vysoký účes je skvělým způsobem, jak doplnit vzhled.Opticky vám přidá několik centimetrů na výšce a vysoký culík nebo cop na temeni hlavy se skvěle hodí do kanceláře i do divadla, říká The Voice.

Již dříve se Ksenia Sobchak podělila o prostředek, který zachrání řasy každé ženy.

3 COMMENTS

  1. Pro drobné dívky je skutečně obtížné najít stylový vzhled. Jsem ráda, že profesionální stylistka sestavila seznam kousků oblečení, které mohou napomoci opticky prodloužit siluetu. Myslím si, že vysoký pas je skvělým trikem a volba jednobarevné škály je pro nás malé ženy skvělým tipem. Mě osobně vždy pomohla i volba vysokého účesu – opravdu dodá několik centimetrů na výšce a je krásným doplňkem k outfitu.

  2. Jsem přesvědčena, že pro nás drobné ženy je skvělým řešením vybírat oblečení s vysokým pasem. Opravdu prodlouží postavu a dodá eleganci. Souhlasím také s volbou jednobarevné škály, která skvěle funguje na optické prodloužení postavy. A co vy? Jaké máte tipy pro oblékání krátkých dívek?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version