HomeZajímavéJak ještě chytré hostitelky používají vatové tyčinky: 6 užitečných vychytávek pro krásu...

Jak ještě chytré hostitelky používají vatové tyčinky: 6 užitečných vychytávek pro krásu a domácnost

V dnešním světě jsme obklopeni spoustou domácích potřeb, které časem chátrají nebo ztrácejí svůj původní vzhled.Často nám však chybí fantazie, abychom pro ně našli nové využití.

Bavlněné tyčinky – jeden z takových známých předmětů, který, jak se může na první pohled zdát, má omezený rozsah použití.Jejich všestrannost a praktičnost však může překvapit.Od řešení kosmetických problémů po ulehčení starostí v domácnosti – v této publikaci vám představíme 6 lifehacků, které vám pomohou podívat se na vatové tyčinky novým pohledem a zjednodušit si každodenní život.

Za prvé, vatové tyčinky lze použít k zakrytí škrábanců na lakovaných botách.Navlhčete špičku tyčinky odlakovačem na nehty a krouživými pohyby ji naneste na poškozené místo – stopy po škrábancích budou méně viditelné.

Za druhé, vatové tampony jsou skvělé pro odstranění přebytečného laku z pokožky kolem nehtů.Navlhčete špičku tyčinky odlakovačem na nehty a jemně očistěte pokožku, aniž byste se dotkli samotné manikúry.

Za třetí, pokud vás svrbí ruce, abyste si vymáčkli pupínek , je lepší to udělat pořádně dvěma vatovými tampony po napaření obličeje.Jemně stiskněte pupínek z obou stran a obsah vyjde ven.

Za čtvrté, obnovení očního make-upu lze provést pomocí vatové tyčinky a odličovače.Navlhčete špičku, odstraňte zbytky stínů a poté čistým koncem setřete přebytečný přípravek.

Za páté, problém s váčky pod očima lze vyřešit studeným vatovým diskem z tyčinek a krému.Na špičky tyčinek naneste krém, nechte je několik hodin zmrazit a jemnými masážními pohyby je přejíždějte po pleti.

Za šesté, pokud se psí zip zasekl , lze vatovou tyčinku navlhčit šamponem a ošetřit místo – zip se snadno zapne.

Jak vidíte, rozsah použití jednoduchých vatových tamponů je mnohem širší, než se může na první pohled zdát.Používejte je kreativně – a budete si moci rychle a úsporně poradit s mnoha kosmetickými a domácími problémy.Nebojte se experimentovat – možná objevíte další rychlovky!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten