HomeZajímavéJak ještě šikovné hostitelky používají lak na vlasy: 9 nepostradatelných situací pro...

Jak ještě šikovné hostitelky používají lak na vlasy: 9 nepostradatelných situací pro domácnost a kuchyň

Lak na vlasy je výrobek, který většina lidí vnímá výhradně jako prostředek k úpravě účesu.Tento všestranný kosmetický přípravek má však mnoho nečekaných využití i mimo kadeřnictví.

Podívejme se na 9 kreativních životně důležitých použití laku na vlasy pro nejrůznější použití v domácnosti a v nejrůznějších situacích.

Zaprvé pomáhá při upevňování zipu.Stává se vám, že se při nošení džínů zip stále rozepíná? Tento problém můžete vyřešit tak, že jej jednoduše nastříkáte lakem a počkáte, až zaschne.

Za druhé můžete odstranit stopy kosmetiky na oblečení.Jakýkoli kosmetický přípravek může zůstat na oblečení dívky i chlapce.Chcete-li však takovou skvrnu odstranit, musíte požadované místo postříkat lakem a poté přejít k mytí.

Do třetice pomůže lak fotografům.Chcete pořídit krásné fotografie jedinečných předmětů nebo řemeslných výrobků? Stačí nastříkat lak na to, co chcete zachytit, a tyto předměty získají sytější barvu s lesklým povrchem.

Za čtvrté vám pomůže lak na vlasy na nohy a boty.Lakovaným botám lak dodá lesk.Také pokud je vaše noha v botě nestabilní nebo ‚plave‘, zkuste si nohy jen nastříkat lakem na vlasy.

Za páté, pomůže při čištění koženého oblečení.Potřísnil jste si kožený oděv inkoustem nebo fixem? K vyřešení tohoto problému budete potřebovat lak, suchý hadřík a 5 minut volného času.Naneste lak na skvrnu, počkejte 5 minut a otřete suchým hadříkem.

Za šesté, lak na vlasy pomůže zpevnit punčocháče.Pokud jste si koupili příliš tenké punčocháče a bojíte se, že je při oblékání roztrhnete, stačí nastříkat lak na vlasy po celé délce punčocháčů a pak je bezpečně obléknout.

Za sedmé, můžete upevnit kytice.Pokud kytice nedostáváte často a chcete, aby vypadaly krásně po delší dobu, jednoduše nalakujte okvětní lístky květin.

Za osmé, lak na vlasy vám pomůže udržet jas obrazu namalovaného mistrovského díla.Jemně jej nastříkejte na obraz.

Za deváté jej můžete použít k výměně vlněného válečku.Potřebujete pouze čistou utěrku a lak.Nastříkejte utěrku a otřete oděv, abyste jej vyčistili.

Jak vidíte, obyčejný lak na vlasy dokáže v různých každodenních situacích skutečné divy.Tento cenově výhodný a cenově dostupný kosmetický přípravek se vám bude velmi hodit doma, v kuchyni i v domácnosti, pokud budete kreativní.Vyzkoušejte si to sami!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten