HomeZajímavéJak ještě šikovné hostitelky používají skleněné nádoby: 4 užitečné kuchyňské vychytávky

Jak ještě šikovné hostitelky používají skleněné nádoby: 4 užitečné kuchyňské vychytávky

Skleněné sklenice – nepostradatelný nález pro každou hostitelku.Kromě tradičního využití pro domácí přípravky mohou být skvělým řešením pro organizaci prostoru a skladování různých předmětů.

Tyto univerzální nádoby jsou nejen ekonomické, ale také ekologické, protože umožňují prodloužit životnost běžných skleněných nádob.V tomto článku se podíváme na 4 kreativní způsoby využití obyčejných sklenic v domácnosti.

Za prvé, malé sklenice jsou ideální pro vytvoření kompaktního organizéru na koření.Umístěte do nich koření a kořenky a budete je mít v kuchyni vždy po ruce.

Za druhé, skleněná nádoba může být místem pro dočasné uložení použitých zápalek.Stačí, když do ní budete vhazovat zápalky a pravidelně vysypávat obsah plechovky do koše.

Za třetí, malou skleněnou nádobu lze proměnit ve stylovou nádobu na smoothie a shake.Za tímto účelem opatrně prorazte otvor ve víčku a vložte do něj brčko.Tyto sklenice se prodávají v obchodech za nemalé peníze a vy si je můžete vyrobit zdarma z příručních materiálů.

Za čtvrté, spojením několika sklenic trubkovými svorkami a jejich připevněním na desku získáte stylový nástěnný organizér pro ukládání kosmetiky, psacích potřeb a dalších domácích potřeb nebo nápadů.

Nezapomeňte, že skleněné nádoby – univerzální materiál, který může ve vašich rukou najít druhý život.Buďte kreativní a pomůže vám to nejen uspořádat prostor ve vaší domácnosti, ale také to bude skvělý příspěvek k životnímu prostředí!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten