HomeŽivotní stylJak přilákat lásku v roce 2023: 4 rituály, které potěší černého vodního...

Jak přilákat lásku v roce 2023: 4 rituály, které potěší černého vodního králíka

Rok 2023 Černého vodního králíka je pro všechny lidi rokem lásky a rodinnosti.V následujících 12 měsících budou moci svobodní zástupci všech znamení zvěrokruhu potkat svou spřízněnou duši.K usnadnění hledání jim pomohou čtyři rituály nabité pro lásku a romantické vztahy.

1.Nezapomeňte ozdobit novoroční stůl sedmi červenými svíčkami.Je žádoucí – v podobě srdcí.Jedna ze svíček by měla být zapálena, když jste sami.Při pohledu na světlo svíčky si představte obraz své druhé polovičky, jak spolu trávíte čas.Tato svíčka vás nabije láskou a v budoucnu vám pomůže v přitahování osobního štěstí.

2.Párová figurka králíka na okně určitě zklidní hostitele roku 2023.Toto zvíře je mimochodem symbolem rodinného štěstí a plodnosti.Když hledáte symbolickou dekorativní figurku, nevybírejte si jedno zvíře.Vyberte si pár nebo celou rodinu.

Takovou figurku nainstalujte na parapet nebo na východní stranu domu.

3.Kouzlo mrkve.Na novoročním stole se bez ní neobejdete, protože Zajíc prostě miluje šťavnatou a křupavou mrkev a tato zelenina sama o sobě může být použita jako prostředek k přilákání lásky na celý život.

Je třeba vybrat velkou a krásnou mrkev, umýt ji, oloupat a vyslovit nad ní samotnou: ‚Sladká mrkvičko, najdi mou lásku.Ať je šťavnatá, lahodná, sladká a vláčná.‘.‘.

Mrkev pak můžeš sníst nebo zavěsit na vánoční stromeček.

4.K provedení posledního rituálu je třeba se připravit.Předem si kupte sadu ložního prádla růžové barvy (povoleny jsou fialové a lila odstíny).Umístěte do rohů místnosti čtyři vědra s vodou, protože pánem roku je vodní králík.

Poté si ustelte nové povlečení na postel, posaďte se na ni a odříkejte následující slova: ‚Voda tekla, drahá sestro, lásku mou brzy přinese‘.

Během několika měsíců určitě potkáte svou lásku, řekla portálu Marie Claire jasnovidka Mirella Hasanová.

Dříve astrologové prozradili, v jakých špercích je nebezpečné slavit Nový rok.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Jsem nadšená z těchto rituálů! Věřím, že právě tyto malé gesta mohou přilákat lásku do mého života. Určitě vyzkouším všechny a budu se těšit, až potkám svou spřízněnou duši. Díky za inspiraci!

  2. Jsem zastánce tradičních rituálů lásky a věřím, že tyto čtyři rituály s červenými svíčkami, párovou figurkou králíka, kouzlem mrkve a ložním prádlem růžové barvy mohou skutečně pomoci přitáhnout lásku a romantiku do roku 2023. Doporučuji vyzkoušet pro všechny, kteří touží po nalezení spřízněné duše.

  3. Neuvěřitelné! Myslím, že tyto rituály mohou skutečně pomoci s přitahováním lásky a harmonie do života. Určitě vyzkouším a uvidím, co se stane v mém romantickém životě v roce 2023!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten