HomeZahradníkJak rychle a efektivně vyndat péřovou bundu?

Jak rychle a efektivně vyndat péřovou bundu?

Vyprat péřovou bundu nemusí vždy znamenat procházku růžovým sadem. Potahy se velmi rychle odpařují, takže místo měkké, nadýchané bundy budete mít splasklou, teplou. Naštěstí existuje jednoduchý a účinný způsob, jak tomuto problému předejít. Logicky budete potřebovat prací prostředek, který nepoškodí peří v bundě.

Jak vyprat péřovou bundu?

Abyste mohli péřovou bundu vyprat a zároveň zabránit jejímu poškození, potřebujete pračku s předním plněním. Kromě toho budete potřebovat sušičku, speciální prací prostředek a několik tenisových míčků. Na to, jak bude vaše bunda po vyprání vypadat, má velký vliv samotná pračka, zejména ta s předním plněním. Pračky s horním plněním totiž mají míchadlo, které dokáže pohybovat chmýřím a shromažďovat ho. Poté přidejte prací prostředek určený speciálně pro praní. V opačném případě hrozí, že se peří z bundy vysuší a splaskne. Zaplatit pár korun za prací prostředek je lepší než kupovat novou bundu. Obvyklým způsobem praní péřové bundy je použití práškového pracího prostředku. Při praní se vyhněte vonným perličkám a změkčovadlům. Pokud chcete péřovou bundu prát, musíte mít předem připravenou pračku. V opačném případě musíte navštívit nejbližší prádelnu.

Sušička a tenisky

Po vyprání je třeba bundu také řádně vysušit. Nechat ji uschnout nebo ji zahřívat představuje velké riziko. Proto je lepší dát ji do sušičky a přidat tři tenisové míčky. Pokud se obáváte, že míčky ze sušičky uvolní neon, můžete je omotat ponožkami. Míčky pomohou načechrat peří bundy, takže může uschnout, aniž by se chmýří shlukovalo. O zbytek se postarají míčky, když budete sušit na nízké teplotě. Pokud doma nemáte sušičku, vezměte bundu i míčky do nejbližší prádelny.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten