HomeZajímavéJak rychle vyčistit silikonové pouzdro na smartphone: 5 osvědčených způsobů

Jak rychle vyčistit silikonové pouzdro na smartphone: 5 osvědčených způsobů

Silikonová pouzdra pro smartphony se časem nevyhnutelně zašpiní.Vyhazovat je po každém zašpinění však není vhodné jak z ekonomického, tak z ekologického hlediska.V tomto článku se s vámi podělíme o několik jednoduchých tipů, jak můžete silikonové pouzdro na smartphone vyčistit doma, aniž byste museli kupovat nové.

Nejprve můžete použít vlhčené ubrousky – důkladně otřete pouzdro zvenku i zevnitř.Efekt nebude dokonalý, ale oddálí to nákup nového pouzdra.

Za druhé, dobře funguje prací mýdlo – zřeďte ho v teplé vodě, namočte potah na 20 minut a pak ho otřete houbičkou.

Za třetí, kapky citronové šťávy jsou velmi účinné – otřete potah vatovým kotoučem.To je nejefektivnější způsob navrhované metody.

Za čtvrté můžete použít jedlou sodu – smíchejte ji s vodou na kaši a potřete ji zubním kartáčkem.Poté ji opláchněte tekoucí vodou.

Za páté, otření lékařským alkoholem pomocí vatového kotouče bude fungovat, ale pouze u jednobarevných a průhledných krytů.

Znečištěné silikonové pouzdro tedy nemusíte vyhazovat – existuje mnoho způsobů, jak si ho vyčistit sami doma.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Souhlasím s článkem, je skvělé mít několik osvědčených způsobů, jak vyčistit silikonové pouzdro na smartphone doma. Mám ráda možnosti, které nezahrnují hned vyhazování a nákup nového krytu. Osobně preferuji použití citronové šťávy, zdá se mi to jako efektivní a přírodní metoda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten