Home Zajímavé Jak rychle vyčistit silikonové pouzdro na smartphone: 5 osvědčených způsobů

Jak rychle vyčistit silikonové pouzdro na smartphone: 5 osvědčených způsobů

3

Silikonová pouzdra pro smartphony se časem nevyhnutelně zašpiní.Vyhazovat je po každém zašpinění však není vhodné jak z ekonomického, tak z ekologického hlediska.V tomto článku se s vámi podělíme o několik jednoduchých tipů, jak můžete silikonové pouzdro na smartphone vyčistit doma, aniž byste museli kupovat nové.

Nejprve můžete použít vlhčené ubrousky – důkladně otřete pouzdro zvenku i zevnitř.Efekt nebude dokonalý, ale oddálí to nákup nového pouzdra.

Za druhé, dobře funguje prací mýdlo – zřeďte ho v teplé vodě, namočte potah na 20 minut a pak ho otřete houbičkou.

Za třetí, kapky citronové šťávy jsou velmi účinné – otřete potah vatovým kotoučem.To je nejefektivnější způsob navrhované metody.

Za čtvrté můžete použít jedlou sodu – smíchejte ji s vodou na kaši a potřete ji zubním kartáčkem.Poté ji opláchněte tekoucí vodou.

Za páté, otření lékařským alkoholem pomocí vatového kotouče bude fungovat, ale pouze u jednobarevných a průhledných krytů.

Znečištěné silikonové pouzdro tedy nemusíte vyhazovat – existuje mnoho způsobů, jak si ho vyčistit sami doma.

3 COMMENTS

  1. Tyto tipy jsou skvělé! Rychle a snadno si můžu vyčistit své silikonové pouzdro na telefonu, aniž bych musela kupovat nové. Děkuji za užitečné rady!

  2. Super článek! Opravdu užitečné tipy na vyčištění silikonového pouzdra na smartphone. Určitě vyzkouším některé z navržených metod.

  3. Souhlasím s článkem, je skvělé mít několik osvědčených způsobů, jak vyčistit silikonové pouzdro na smartphone doma. Mám ráda možnosti, které nezahrnují hned vyhazování a nákup nového krytu. Osobně preferuji použití citronové šťávy, zdá se mi to jako efektivní a přírodní metoda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version