Home Zajímavé Jak rychle vyrobit spoustu knedlíků: pomohou nůžky a obyčejný sáček

Jak rychle vyrobit spoustu knedlíků: pomohou nůžky a obyčejný sáček

3

Domácí knedlíky jsou mnohem chutnější než ty kupované v obchodě, proto se je zkušené hospodyňky snaží vařit samy a pak je zmrazit a uskladnit pro vhodnou příležitost.Podělíme se s vámi o mucholapku, jak si proces tvarování knedlíků usnadnit a urychlit.

Pro usnadnění procesu tvarování knedlíků je třeba použít následující techniku.Nejprve byste měli vložit mleté maso na knedlíky do těsného polyethylenového sáčku.

Poté se tento sáček vloží do sklenice, odřízne se špička a otvorem se vytlačí mleté maso přímo na předem nakrájené těsto.Současně se sáček odstřihne nůžkami , přičemž se oddělí vždy malé množství mletého masa.

Tento způsob nanášení mletého masa na těsto na knedlíky výrazně urychlí samotné modelování ve srovnání s použitím lžíce.

Tento šikovný malý záchranný hack vám může ušetřit čas a námahu při výrobě domácích knedlíků ve velkém množství.

3 COMMENTS

  1. Domácí knedlíky jsou prostě nejlepší! Jsem ráda, že mám možnost je připravit sama a zamrazit je na později. Tento trik s nůžkami a sáčkem je skvělý, určitě vyzkouším.

  2. Domácí knedlíky jsou prostě nejlepší! Já je vždycky vařím sama a pak mrazím pro později. Tipy na usnadnění tvarování knedlíků jsou vždy vítané, takže díky za tenhle trik s nůžkami a sáčkem. Určitě to vyzkouším!

  3. Je proces tvarování knedlíků skutečně tak rychlý a jednoduchý, jak tvrdíte v článku? Mám obavy, zda bych s tímto trikem zvládla vyrobit knedlíky bez problémů.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version