HomeUžitečné tipyJak se vyhnout zimě? 4 tipy, jak zabránit uklouznutí boty na ledu...

Jak se vyhnout zimě? 4 tipy, jak zabránit uklouznutí boty na ledu a sněhu

Klouzavý led a tvorba ledu na ulicích patří k nepříjemným vlastnostem zimy. Spolu s poškozením se stávají hlavním důvodem, proč se lidé v zimě cítí nepříjemně. Co lze udělat pro to, aby boty na ledu neklouzaly? V našem materiálu se budeme zabývat pracovními technikami, které vám mohou pomoci tomuto problému předejít.

Led a mokrý sníh mohou způsobit zranění, zejména v případech, kdy jsou podrážky bot náchylné k uklouznutí. Problém s klouzajícími botami v zimě však lze naštěstí vyřešit pomocí speciálních triků na boty. Tyto metody navíc podle webu unian.ua nestojí mnoho.

1. Superlepidlo

Na suchou podrážku boty, zejména na paty a špičky, naneste superlepidlo. Na konkrétní místa nasypte písek a počkejte, až lepidlo zaschne. Nové boty znamenají, že můžete jít ven bez obav z pádu na ledu.

2. Smirkový papír

Na podrážku boty naneste smirkový papír nebo plsť. Tímto způsobem se vyhnete pádu na ledu. Můžete také použít speciální nálepky vytvořené z těchto materiálů.

3. Punčocháče vyrobené z nylonu

Také toto je fascinující přístup, ale skutečně účinný! Zapalte kousek nylonu na podrážce a otočte boty vzhůru nohama. Počkejte, až nylon uschne a poskytne tak ochranu před ledem.

4. Ledové závěje

V marketech nebo v obchodech s obuví najdete speciální ledové návleky. Jsou zimní a snadno se nasazují a sundávají.

Ačkoli zvolená metoda závisí na vašich preferencích a podmínkách, kterákoli z těchto metod může zlepšit protiskluznost vaší obuvi v zimě. Přečtěte si také informace o mrazu při rybaření.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten