Home Užitečné tipy Jak se vyhnout zimě? 4 tipy, jak zabránit uklouznutí boty na ledu...

Jak se vyhnout zimě? 4 tipy, jak zabránit uklouznutí boty na ledu a sněhu

2

Klouzavý led a tvorba ledu na ulicích patří k nepříjemným vlastnostem zimy. Spolu s poškozením se stávají hlavním důvodem, proč se lidé v zimě cítí nepříjemně. Co lze udělat pro to, aby boty na ledu neklouzaly? V našem materiálu se budeme zabývat pracovními technikami, které vám mohou pomoci tomuto problému předejít.

Led a mokrý sníh mohou způsobit zranění, zejména v případech, kdy jsou podrážky bot náchylné k uklouznutí. Problém s klouzajícími botami v zimě však lze naštěstí vyřešit pomocí speciálních triků na boty. Tyto metody navíc podle webu unian.ua nestojí mnoho.

1. Superlepidlo

Na suchou podrážku boty, zejména na paty a špičky, naneste superlepidlo. Na konkrétní místa nasypte písek a počkejte, až lepidlo zaschne. Nové boty znamenají, že můžete jít ven bez obav z pádu na ledu.

2. Smirkový papír

Na podrážku boty naneste smirkový papír nebo plsť. Tímto způsobem se vyhnete pádu na ledu. Můžete také použít speciální nálepky vytvořené z těchto materiálů.

3. Punčocháče vyrobené z nylonu

Také toto je fascinující přístup, ale skutečně účinný! Zapalte kousek nylonu na podrážce a otočte boty vzhůru nohama. Počkejte, až nylon uschne a poskytne tak ochranu před ledem.

4. Ledové závěje

V marketech nebo v obchodech s obuví najdete speciální ledové návleky. Jsou zimní a snadno se nasazují a sundávají.

Ačkoli zvolená metoda závisí na vašich preferencích a podmínkách, kterákoli z těchto metod může zlepšit protiskluznost vaší obuvi v zimě. Přečtěte si také informace o mrazu při rybaření.

2 COMMENTS

  1. Superlepidlo na boty je skvělý nápad! Díky němu se nemusím bát klouzavého ledu a mohu si užívat zimní procházky bez obav.

  2. Superlepidlo na botách je skvělý nápad! Nikdy by mě nenapadlo, že písek a lepidlo mohou zabránit uklouznutí. Určitě to vyzkouším a podělím se o výsledky.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version