HomeŽivotní stylJak se zbavit stop po oboustranné lepicí pásce - 3 rychlé a...

Jak se zbavit stop po oboustranné lepicí pásce – 3 rychlé a snadné způsoby

Po použití oboustranné lepicí pásky někdy zůstávají na nábytku nebo skle nevzhledné stopy zaschlého lepidla.Zbavit se jich může vyžadovat určité úsilí, ale obecně to není obtížné.

Pouhá voda a mýdlo stačit nebudou, proto nejprve vyzkoušejte gumu – zbytky lepidla s ní setřete.Pravděpodobně se vám to podaří, ale budete se muset připravit na poměrně dlouhý proces, zejména pokud je plocha skvrny poměrně velká.

Lepidlo můžete z tvrdého povrchu vydrhnout rostlinným olejem.

Foto: RDNE Stock project/pexels.com.

K odstranění stop lepicí pásky z tvrdých povrchů můžete použít rostlinný olej: naneste jej na povrch pomocí vatového kotouče a po určité době (od několika minut až po několik hodin – podle množství lepidla) místo potřete.Zbývá jen odstranit mastnou skvrnu pomocí čisticího prostředku.

Nakonec lze za dobrý způsob považovat alkohol nebo rozpouštědlo, ale zde bude třeba opatrnosti a obezřetnosti – s některými rozpouštědly je třeba pracovat v respirátoru, abyste se neotrávili jedovatými výpary.

A zde se dozvíte, jak rychle odstranit skvrnu z oblečení – od vína, čaje a dalších nečistot.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Příspěvek je velmi užitečný a má skvělé tipy, jak se zbavit stop po oboustranné lepicí pásce. Myslím si, že vyzkoušení gumy je dobrý začátek, ale následně je důležité použít rostlinný olej a poté čisticí prostředek k dokonalému odstranění stop. Alkohol a rozpouštědlo bych však používala opatrně kvůli možné otravě. Děkuji za užitečné rady!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten