Home Zajímavé Jak snadno otevřít zaseknuté víčko: 6 užitečných triků se slunečnicovým olejem

Jak snadno otevřít zaseknuté víčko: 6 užitečných triků se slunečnicovým olejem

1

Rostlinný olej je univerzálním pomocníkem nejen v kuchyni, ale i v domácnosti.Tento cenově dostupný produkt vám pomůže vypořádat se s mnoha každodenními problémy.Zde je 6 užitečných úkolů, které vám tento výrobek pomůže vyřešit!

Nejprve dodejte lesk starému koženému zboží ! Naneste rostlinný olej na měkký hadřík a vyleštěte tašky, opasky, rukavice – budou zářit novými barvami.

Za druhé, sklenice se zaseknutým víčkem? Nakapejte na závit trochu oleje a počkejte – po chvíli se snadno otevře.

Za třetí, trápí vás nálepky nebo štítky nalepené na nějakém povrchu? Namočte je do oleje, nechte je 10 minut působit a tyto lepivé prvky budou beze stopy odstraněny.

Za čtvrté, zbavit se třísky pomůže také olej.Naneste ho na poškozené místo a počkejte 5-10 minut – tříska se bude mnohem snadněji odstraňovat, až kůže změkne.

Za páté, pokud jste si potřísnili oblečení barvou , rychle skvrnu ošetřete olejem a nechte ji 15 minut působit.Pak věc můžete poslat do pračky – barva půjde dolů mnohem snadněji, než uschne.

Za šesté, rostlinný olej se hodí také na mazání zaseknutých zipů , nářadí a dokonce i zahradní techniky.

Je to jednoduché a úsporné řešení mnoha domácích úkolů! Mějte doma malou zásobu tohoto všestranného pomocníka a využijte ho naplno!

1 COMMENT

  1. Jaký je váš oblíbený trik s rostlinným olejem? Máte nějaké tipy na další využití tohoto pomocníka v domácnosti?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version