Home Životní styl Je třeba svěžích odstínů: tajemství make-upu proti stárnutí je odhaleno

Je třeba svěžích odstínů: tajemství make-upu proti stárnutí je odhaleno

3

Odbornice na krásu Varvara Tabutarová se v pořadu ‚A teď pozor!‘ podělila o to, jak vybrat správnou kosmetiku pro anti-ageing líčení.

‚Při nákupu podkladové báze vybírejte produkt s lehkou texturou, která eliminuje efekt masky.A pamatujte: matné podklady se v anti-age make-upu nepoužívají.
Tvářenka by měla být ve svěžích barvách.Perfektní bude broskvová, korálová, bobulově růžová.Tvářenku nanášejte od lícních kostí ke spánkům, jako by pozvedala rysy obličeje.Zajistíte tak výrazný liftingový efekt,‘ – říká odbornice.
Postupem času přestává být pokožka očních víček hladká, takže aby byly záhyby méně patrné, používejte místo matných stínů stíny se saténovým povrchem nebo leskem.Tyto stíny mají také osvěžující účinek, který neutralizuje známky únavy.

Dříve odborník řekl, jak neudělat chybu s nákupem micelární vody.

3 COMMENTS

  1. Jsem si jistá, že správně vybraný make-up může udělat zázraky s pletí. Věřím, že svěží odstíny tvářenky opravdu pomáhají vytvořit mladistvý vzhled. Díky za tyto užitečné tipy!

  2. Odbornice na krásu Varvara Tabutarová se domnívá, že je nezbytné zvolit svěží odstíny při výběru kosmetiky pro anti-ageing líčení. Při nákupu podkladové báze doporučuje výběr produktu s lehkou texturou, která eliminuje efekt masky. Rovněž zdůrazňuje, že matné podklady by neměly být používány v make-upu pro zralou pleť. Doporučuje použití tvářenky v barvách jako je broskvová, korálová nebo bobulově růžová a nanášení od lícních kostí ke spánkům. Varvara Tabutarová tvrdí, že správný make-up může poskytnout výrazný liftingový efekt a doporučuje používat stíny se saténovým povrchem nebo leskem namísto matných stínů pro oční víčka, aby byly záhyby méně patrné a pokožka vypadala svěží. Podle odbornice mají tyto stíny také osvěžující účinek, který neutralizuje známky únavy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version