HomeReceptyJen jedno písmeno: za chvíli najdete v obchodě chutné knedlíky - sledujte...

Jen jedno písmeno: za chvíli najdete v obchodě chutné knedlíky – sledujte to

Knedlíky jsou zaslouženě považovány za jeden z nejoblíbenějších produktů mezi Rusy.Vybrat si je v obchodě však může být poměrně obtížné.Potravinářský technolog Pavel Gusljannikov nám prozradí, jaký nápis na obalu prozradí kvalitní výrobek.

Odborník zdůraznil, že nejchutnější knedlíky jsou ty, které jsou vyrobeny podle norem GOST.Právě ty byste měli hledat na pultech obchodů.Pokud je na nich příslušný nápis, můžete si být jisti, že uvnitř výrobků je výhradně maso.

‚Pokud mluvíme o TU, může výrobce přidat cokoli.Nezapomeňte si přečíst složení.Nejlepší je kupovat knedlíky kategorie ‚A‘ nebo ‚B‘.Čím vyšší kategorie, tím vyšší kvalita výrobku,‘ vysvětlil Gusljannikov v rozhovoru s portálem ‚Gorodovoy‘.

Dříve odborníci kontrolovali oblíbené značky rajčatového protlaku.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Knedlíky jsou skvělá volba, pokud si vyberete ty vyrobené podle norem GOST. Myslím si, že je důležité sledovat obsah a kvalitu výrobků, abychom si mohli být jisti jejich původem a obsahem. Každopádně, vždy si raději přečtu složení a sáhnu po kvalitní kategorii ‚A‘ nebo ‚B‘.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten