HomeZajímavéK čemu ještě zkušené hostitelky používají kolíčky: 6 užitečných způsobů pro domácnost...

K čemu ještě zkušené hostitelky používají kolíčky: 6 užitečných způsobů pro domácnost a kuchyň

Anglické kolíčky jsou jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších doplňků, které najdete téměř v každé domácnosti.Přesto jejich využití zdaleka přesahuje obvyklé použití při sestavování a opravách oděvů.

Povíme vám o 6 kreativních a užitečných způsobech využití špendlíků, které vám pomohou nově nahlédnout na možnosti tohoto skromného předmětu v každodenním životě.Uvidíte, že obyčejné špendlíky nejsou jen banální drobností, ale skutečným zachráncem v nejrůznějších situacích!

Zaprvé, anglické kolíčky mohou být skvělým prostředkem ochrany obsahu vaší tašky nebo batohu před kapsáři.Jednoduše s nimi spojte zipový zámek s popruhem nebo řemínkem – jeho rozepnutí zabere narušiteli mnohem více času a úsilí.

Zadruhé, pomocí anglického špendlíku a dentální nitě si budete moci sami zapnout zip například na šatech.Stačí připevnit nit k zipu pomocí špendlíku a vytáhnout ji nahoru a je to!

Do třetice vám tyto malé pomůcky pomohou vyčistit malé otvory v solničkách a pepřenkách nebo lisech na česnek.Jednoduše s nimi zatlačíte ucpaný obsah dovnitř.

Za čtvrté, pokud nutně potřebujete zkrátit rukáv nebo olemovat nohavice , ale nemáte čas jít do ateliéru, připněte přebytečnou látku na rubovou stranu.Toto dočasné řešení zachrání situaci.

Za páté, anglický kolík zabrání hromadění statické elektřiny na vašich věcech.Jednoduše ji připevněte na špatnou stranu elektrifikovaného svetru nebo kalhot.

Za šesté, anglické kolíčky mohou pomoci ponořit místnost do úplné tmy, pokud se chcete po noční směně dobře vyspat.Jednoduše zatažte okna a sepněte závěsy kolíčky tak, aby se vrstvily na sebe.

Jak vidíte, působnost anglických kolíčků zdaleka přesahuje potřeby šití.Tyto drobné doplňky mohou vyřešit celou řadu domácích úkolů – od zkrácení oděvu až po ochranu před kapsáři.Podívejte se na tyto kreativní životní vychytávky a uvidíte, jak užitečné mohou být tyto zdánlivě obyčejné kancelářské potřeby!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten