HomeZajímavéKuchyňské a koupelnové baterie budou zářit: 3 osvědčené přípravky na čištění vodovodních...

Kuchyňské a koupelnové baterie budou zářit: 3 osvědčené přípravky na čištění vodovodních armatur

Lesklá a dobře udržovaná vodovodní baterie v koupelně nebo kuchyni – zdroj pýchy každé hospodyňky.Časem se však na jejím povrchu nevyhnutelně hromadí plak, rez a další nečistoty, které kazí vzhled a mohou vést k poškození.

Není třeba kupovat drahé čisticí prostředky, protože směšovač můžete účinně vyčistit pomocí cenově dostupných a bezpečných komponentů, které se jistě najdou v každé domácnosti.V tomto článku se podíváme na jednoduché a účinné způsoby čištění vodovodních baterií od nánosů a nečistot.

Návod na čištění koupelnových a kuchyňských baterií:.

Nejprve si připravte čisticí prací mýdlový roztok.Nastrouhejte třetinu kostky mýdla a hobliny zřeďte v horké vodě do konzistence tekutého krému.Špínu ošetřete houbou namočenou v roztoku, nechte působit 20-30 minut, poté setřete a opláchněte vodou.Pro zvýšení účinku přidejte do roztoku 1-2 lžíce jedlé sody.

Za druhé použijte jedlou sodu.Jedlou sodu naneste na měkký kartáček nebo ji smíchejte s vodou na pastu a naneste na houbičku.Jemně ji zapracujte do směsi a poté opláchněte vodou.

Za třetí použijte obyčejnou kuchyňskou sůl.Smíchejte sůl s vodou na konzistenci pasty, naneste na hadřík nebo houbu a ošetřete znečištěná místa.Po 10-20 minutách povrch otřete a opláchněte vodou.

Nezapomeňte, že pravidelné čištění pomůže prodloužit životnost mixéru a udržet jeho dobrý vzhled.Cenově dostupné a bezpečné ingredience, jako je jedlá soda, sůl a prací mýdlo, budou vašimi věrnými pomocníky při udržování dokonalé čistoty vaší koupelny a kuchyně!

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. V tomto článku se detailně popisují účinné způsoby čištění vodovodních baterií doma. Jsem přesvědčena, že pravidelná údržba je klíčem k zachování jejich vzhledu a funkčnosti. Budu určitě vyzkoušet tyto metody ve své kuchyni i koupelně!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten