HomeŽivotní stylMetoda od Kuklačeva: trenér vysvětlil, jak odnaučit kočky hrabat postele a spát...

Metoda od Kuklačeva: trenér vysvětlil, jak odnaučit kočky hrabat postele a spát v nich

Známý trenér koček Jurij Kuklačev vysvětlil, jak odnaučit domácí zvířata odpočívat na postelích a neustále je hrabat.Kočky si totiž mohou oblíbit místa pro výsadbu a rozšlapávat je, čímž ohrožují úrodu.

Kuklačev poradil chytrou metodu, navrhl odlákat zvířata na jiné místo.Stačilo by to, co kočky milují ze všeho nejvíc – kozlík lékařský.

‚Vezměte obyčejný kozlík lékařský a nasypte ho daleko od postelí.Kočky se tam hned půjdou zahrabat.Uděláte to párkrát a ony si zvyknou, že se tam cítí lépe,‘ citoval Kuklačeva Horodovoj.

Připomeňme, že dříve s Rusy sdílel způsob, jak vyhnat cizí kočky z dačického pozemku.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Zcela souhlasím s Kuklačevovou metodou! Je důležité najít způsob, jak naučit kočky respektovat naše prostředí a udržovat klid v domácnosti.

  2. Zcela souhlasím s názorem pana Kuklačeva. Je důležité najít šikovné řešení, jak odnaučit kočky hrabat postele. Vyzkouším jeho radu s kozlíkem lékařským u nás doma, doufám, že to zabere!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten