HomeŽivotní stylMoje tchyně to viděla a chtěla to zopakovat: nejdřív jsme si neuvědomili,...

Moje tchyně to viděla a chtěla to zopakovat: nejdřív jsme si neuvědomili, proč má na kohoutku kouli

Mnoho žen má v kuchyni obyčejný kohoutek, který se nedá naklonit ani otočit – pouze mírně posunout do strany.A jak by bylo pohodlné, kdyby se dala posunout – a nalít vodu do umyvadla stojícího na desce a osvěžit dřezovou mísu nebo plech na pečení.Ukázalo se, že je docela dobře možné vyrobit jeden chytrý nástavec za deset minut, místo abyste za něj vyhodili spoustu peněz.

Vezměte láhev s dlouhým hrdlem a uřízněte ji.Do víčka budeš muset udělat několik malých otvorů – můžeš použít pájku.Pokud máte tenkou vyztuženou pásku, vystřihněte několik koleček a umístěte je na dno korku – bude to domácí provzdušňovač (viz foto).

Ustřihněte rovnou část balónku a natáhněte ji přes výřez hrdla láhve a druhou stranou přes ‚výtok‘ kohoutku.

Chcete-li vyrobit trysku, odřízněte hrdlo láhve, udělejte do korku otvory a poté navlékněte jeden konec balonku na trysku a druhý konec na kohoutek.

Foto: Snímek obrazovky kanálu Zen ‚Crafty Master‘.

Taková nekomplikovaná úprava, která zabere 10 minut, bude velmi užitečná, pokud potřebujete umýt plech na pečení nebo celý kuchyňský dřez.Proud vody lze snadno nasměrovat libovolným směrem.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten