Home Recepty Můžeš si ho vzít! Společnost Roskontrol jmenovala nejlepší značky zmrzliny bez palmového...

Můžeš si ho vzít! Společnost Roskontrol jmenovala nejlepší značky zmrzliny bez palmového oleje.Seznam byl zveřejněn

3

Specialisté společnosti Roskontrol sestavili seznam nejlepších ruských značek různých druhů zmrzliny.V průběhu studie odborníci vyčlenili pouze ty vzorky, které jsou vyrobeny výhradně z přírodního smetanového mléka, bez palmového oleje.

Na pultech obchodů zůstalo poměrně hodně přírodních výrobků.Roskontrol uznal za nejlepší dvě značky: Chistaya Liniya a Filevsky.Několik druhů zmrzliny těchto značek získalo od organizace známku kvality.

Zmíněnými zmrzlinami jsou vaflový pohár, eskymo v pomerančové polevě a mangová zmrzlina značky Chistaya Liniya.Filevský plombir v poháru a v briketě, stejně jako plombir s čokoládovou polevou ‚Filevský pohár‘ získal zvláštní značku kvality, uvádí se na oficiálních stránkách Roskontroly.

Společnost Roskontrol již dříve jmenovala nejhorší značky slepičích vajec.

3 COMMENTS

  1. Skvělá zpráva! Jsem velmi potěšena tím, že společnost Roskontrol identifikovala nejlepší zmrzliny bez palmového oleje. Je skvělé vidět, že se výrobci zaměřují na kvalitní suroviny a že se na trhu objevují výrobky, které jsou zdravější a šetrnější k životnímu prostředí. Mám radost, že dvě značky, Chistaya Liniya a Filevsky, byly uznány za ty nejlepší a že dostaly ocenění za kvalitu. Těším se, až je vyzkouším!

  2. Rozhodně souhlasím s výběrem společnosti Roskontrol! Je skvělé vidět, že se zaměřují na kvalitní a zdravé produkty, jako je zmrzlina bez palmového oleje. Myslím si, že je důležité podporovat takové výrobce, kteří dbají na kvalitu surovin a zdraví spotřebitelů. Určitě si vyberu z jejich doporučených značek příště, a těším se na ochutnání těch lahodných zmrzlin!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version