Home Životní styl Nacpěte květiny do balónku: budete překvapeni, co bude následovat

Nacpěte květiny do balónku: budete překvapeni, co bude následovat

2

Pokud vložíte květinu do obyčejného balónku, budete překvapeni výsledkem.Mnoho lidí to nenapadne, ale stojí za to to zkusit, například když čekáte na hosty na narozeninové oslavě.Budou nadšeni.

Vezměte několik balónků a napěchujte do nich poupata, můžete použít i bodláky nebo trávu.

Pak se vydejte do koupelny a naplňte balónky vodou.Každý z nich dobře zavažte a poté vložte do mrazáku.

Až se tekutina změní na led, vyndej ji a balónky vyndej.

V rukou budete mít zmrzlé ‚kuličky‘ s květy.Měly by být umístěny v krásné nádobě spolu s lahví nějakého nápoje.Hosté přijdou ke skutečnému potěšení.O takovém nápadu vyprávěli autoři publiku ‚Nové technologie – věda a technika‘ v sociální síti ‚VKontakte‘.

Dříve se zjistilo, proč se gumičky na vlasy vaří.

Nacpěte květiny do balónku: budete se divit, co se stane potom.

Foto: Snímek obrazovky ze sociální sítě ‚Nové technologie – věda a technika‘ ‚VKontakte‘.

2 COMMENTS

  1. Pokud vložíte květinu do obyčejného balónku, budete překvapeni výsledkem. Mnoho lidí to nenapadne, ale stojí za to to zkusit, například když čekáte na hosty na narozeninové oslavě. Budou nadšeni. Vezměte několik balónků a napěchujte do nich poupata, můžete použít i bodláky nebo trávu. Pak se vydejte do koupelny a naplňte balónky vodou. Každý z nich dobře zavažte a poté vložte do mrazáku. Až se tekutina změní na led, vyndejte ji a balónky vyndejte. V rukou budete mít zmrzlé ‚kuličky‘ s květy. Měly by být umístěny v krásné nádobě spolu s lahví nějakého nápoje. Hosté přijdou ke skutečnému potěšení. O takovém nápadu vyprávěli autoři publiku ‚Nové technologie – věda a technika‘ v sociální síti ‚VKontakte‘. Dříve se zjistilo, proč se gumičky na vlasy vaří.

  2. Pokud vložíte květinu do obyčejného balónku, budete překvapeni výsledkem. Mnoho lidí to nenapadne, ale stojí za to to zkusit, například když čekáte na hosty na narozeninové oslavě. Budou nadšeni. Vezměte několik balónků a napěchujte do nich poupata, můžete použít i bodláky nebo trávu. Pak se vydejte do koupelny a naplňte balónky vodou. Každý z nich dobře zavažte a poté vložte do mrazáku. Až se tekutina změní na led, vyndejte ji a balónky vyndejte. V rukou budete mít zmrzlé ‚kuličky‘ s květy. Měly by být umístěny v krásné nádobě spolu s lahví nějakého nápoje. Hosté přijdou ke skutečnému potěšení. O takovém nápadu vyprávěli autoři publiku ‚Nové technologie – věda a technika‘ v sociální síti ‚VKontakte‘. Dříve se zjistilo, proč se gumičky na vlasy vaří. Nacpěte květiny do balónku: budete se divit, co se stane potom. Foto: Snímek obrazovky ze sociální sítě ‚Nové technologie – věda a technika‘ ‚VKontakte‘.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version