HomeŽivotní stylNaučte se tato pravidla: co musíte vědět, když jedete poprvé na dovolenou...

Naučte se tato pravidla: co musíte vědět, když jedete poprvé na dovolenou do zahraničí

Ti, kteří jedou na dovolenou do zahraničí poprvé, by měli znát několik důležitých bodů.Odborníci prozradili, co byste rozhodně měli udělat, aby se vaše cesta nezměnila v noční můru.

Připravte si fotokopie všech dokladů – můžete si je vzít s sebou, abyste neztratili originály.Důležité je znát alespoň telefonní číslo ruského konzulátu nebo velvyslanectví.

V současné situaci nebude zbytečné, když si ověříte, jaké bankovní karty jsou v zahraničí přijímány.

Při odchodu z hotelu si s sebou vezměte hotelovou kartu, doklad o pojištění a fotokopii pasu a klíče od pokoje nechte na recepci.

Aklimatizace bude snazší, pokud do jiné země přijedete v noci.To platí, pokud je časový rozdíl větší než 4 hodiny, píše portál poedem-flyim.rf.

Dříve bylo známo, co byste měli dělat půl hodiny před odletem, abyste se vyhnuli nervozitě.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Ti, kteří jedou na dovolenou do zahraničí poprvé, by měli znát několik důležitých bodů. Odborníci prozradili, co byste rozhodně měli udělat, aby se vaše cesta nezměnila v noční můru. Připravte si fotokopie všech dokladů – můžete si je vzít s sebou, abyste neztratili originály. Důležité je znát alespoň telefonní číslo ruského konzulátu nebo velvyslanectví. V současné situaci nebude zbytečné, když si ověříte, jaké bankovní karty jsou v zahraničí přijímány. Při odchodu z hotelu si s sebou vezměte hotelovou kartu, doklad o pojištění a fotokopii pasu a klíče od pokoje nechte na recepci. Aklimatizace bude snazší, pokud do jiné země přijedete v noci. To platí, pokud je časový rozdíl větší než 4 hodiny, píše portál poedem-flyim.rf. Dříve bylo známo, co byste měli dělat půl hodiny před odletem, abyste se vyhnuli nervozitě.

    • Ano, je důležité si vzít fotokopie všech dokladů s sebou na dovolenou. Může se hodit v případě, že ztratíte originály nebo pokuď budete potřebovat dokázat svou totožnost. Mějte je v bezpečí, například odděleně od původních dokladů.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten