HomeZajímavéNeházejte je do pračky: 3 typy oblečení, které automatika zničí

Neházejte je do pračky: 3 typy oblečení, které automatika zničí

Proces praní prádla v pračce nepochybně usnadňuje domácí práce.Je však důležité si uvědomit, že ne všechny druhy oblečení a tkanin jsou vhodné pro praní v pračce.

Existují určité výrobky, které rozhodně nesmí být vystaveny působení pračky, protože by mohlo dojít k jejich znehodnocení nebo deformaci a také k poškození samotného spotřebiče.Věnujte pozornost následujícím bodům!

Za prvé, jemné tkaniny , jako je hedvábí, satén, kašmír a podobně, vyžadují mimořádně opatrné zacházení.Agresivní praní v pračce je nevyhnutelně poškodí nebo zdeformuje.V tomto případě bude mnohem vhodnější ruční praní.

Za druhé, pravá kůže je naprosto nesnášenlivá k praní v pračce.Voda, ždímání a odstřeďování v bubnu mohou kožené zboží nenávratně poškodit, způsobit jeho pomačkání a ztrátu původního vzhledu.

Za třetí, věci zdobené dekorativními prvky, výšivkami, korálky a dalšími doplňky se nedoporučuje dávat do pračky.Během odstřeďování a otáčení bubnu se tyto části mohou odlepit a poškodit jak oděv, tak vnitřní části spotřebiče.

Přísné dodržování těchto pravidel vám umožní zacházet se svým šatstvem šetrně a prodlouží životnost pračky.Věnujte zvýšenou pozornost složení tkaniny a pokynům k péči, abyste se vyhnuli neblahým následkům po vyprání.Nezapomeňte, že včasné ruční praní choulostivých předmětů je klíčem k jejich dlouhé životnosti, zachování jejich atraktivního vzhledu a nedotčeného tvaru.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten