HomeZajímavéNejen praní prádla: 7 užitečných způsobů použití kondicionéru na praní v domácnosti

Nejen praní prádla: 7 užitečných způsobů použití kondicionéru na praní v domácnosti

Mnozí z nás se jistě setkali se situací, kdy doma náhle dojde nějaký čisticí nebo prací prostředek a není možné rychle koupit nový.A tehdy mohou přijít na pomoc šikovné přísady, které jsou v každé domácnosti.

Jedním z takových univerzálních pomocníků je kondicionér na prádlo.I když se z nějakého důvodu nehodí na praní, lze ho s úspěchem použít na mnoho domácích prací.Je to skvělá alternativa ke specializovaným prostředkům, když dojdou nebo prostě nejsou po ruce.Pojďme zjistit, v jakých situacích v domácnosti přijde kondicionér na praní vhod.

Zaprvé jej lze použít k šetrnému čištění dřevěných povrchů v domě.Kondicionér dřevo nepoškodí jako agresivní čisticí prostředky.

Za druhé pomáhá vyčistit pánev od sazí.Pokud pánev namočíte kondicionérem, saze se odstraní mnohem rychleji.

Za třetí je vhodné ošetřit záclony, čalouněný nábytek, polštáře, abyste se zbavili prachu a nepříjemných pachů.

Za čtvrté jej lze použít k šetrnému odstranění nálepek a samolepek ze skla.Kondicionér změkčí lepidlo a samolepky se beze stopy odlepí.

Za páté, může odstranit bílé skvrny od vody na vodovodních kohoutcích, dlaždicích, sprchových koutech.Naneste kondicionér na problematická místa a nechte ho působit.

Za šesté, kondicionér je vynikající proti nepříjemnému zápachu na toaletě.Stačí ho přidat do nádržky toalety a voda bude příjemně vonět.

Za sedmé, kondicionér osvěží koberce – dodá vlasu lesk a odstraní zápach.

Všimněte si, že tento univerzální prostředek se hodí v různých situacích v domácnosti.Vyzkoušejte ho a přesvědčte se sami!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten