HomeZajímavéNetradiční způsoby využití plastových sáčků v domácnosti: 7 tipů zkušených hostesek

Netradiční způsoby využití plastových sáčků v domácnosti: 7 tipů zkušených hostesek

Mnozí z nás mají ve zvyku vyhazovat staré igelitové tašky a nenacházejí pro ně v domácnosti další využití.To však není nejrozumnější řešení.Ve skutečnosti se tyto sáčky dají použít znovu a znovu, pokud chcete, a to velmi neobvyklým způsobem.Díky kreativitě a vynalézavosti se z obyčejných plastových sáčků stávají pohodlné a potřebné věci do domácnosti.

Zkušené hospodyňky už dávno ocenily užitečné vlastnosti polyethylenu a přišly na spoustu zajímavých lifehacků.Nyní se s vámi podělíme o několik nápadů na opětovné využití starých sáčků – možná se něco bude hodit i vám!

Zaprvé, z pytlů můžete vyrobit dělící příčky do zásuvek pro psací stoly a komody.Za tímto účelem sáček rozložte, vložte do zásuvky a zajistěte boky páskou.Tak se věci v zásuvce nepromíchají.

Zadruhé se tašky mohou stát originálními kapsami na věci.Například jejich přilepením na dveře skříně do nich můžete umístit rukavice, šály a ponožky.

Za třetí se takový pytlík stane výbornou kuchyňskou zástěrou a ochrání oblečení při vaření nebo úklidu.K tomuto účelu stačí udělat otvory pro ruce a tašku umístit na přední stranu.A aby vám tato ‚zástěra‘ nesklouzla, zavažte ji v pase.

Za čtvrté, na venkově můžete tyto pytle používat místo rukavic při úklidu nebo práci se zemí.Stačí si je nasadit na ruce, připevnit přes zápěstí a můžete se pustit do práce – ruce zůstanou čisté.

Za páté, polyethylenové sáčky lze použít jako výplň – lze je umístit do matrací nebo polštářů, aby dodaly extra měkkost.

Za šesté, staré polyetylenové sáčky lze úspěšně použít k udržení tepla a ochraně rostlin před nočními mrazy.Stačí jimi přikrýt keře, květináče se sazenicemi nebo jiné plodiny, které jsou citlivé na nízké teploty vzduchu.Pokud pytel položíte přímo na rostlinu a zakryjete jím kmen, větve a listy, vytvoříte miniaturní skleníkový efekt.

Za sedmé, plastové sáčky se mohou snadno stát improvizovanými kryty , které lze použít k ochraně kartáčů před vysycháním během oprav.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Netradiční způsoby využití plastových sáčků jsou skvělým způsobem, jak udržet domácnost v pořádku a šetřit peníze. Myslím si, že každý by měl zkoušet tyto kreativní tipy od zkušených hostesek!

  2. Netradiční způsoby využití plastových sáčků jsou skvělým nápadem! Myslím si, že kreativita při jejich znovupoužití je klíčová a může přinést do domácnosti mnoho užitečných věcí. Jsem nadšená z těchto tipů a jistě je vyzkouším i já doma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten