HomeŽivotní stylNevídaná sklizeň: zmrazte rybí hlavy - je to zázračná potravina pro rajčata

Nevídaná sklizeň: zmrazte rybí hlavy – je to zázračná potravina pro rajčata

Každé jaro majitelé dacha nutně vysadí několik keřů sazenic rajčat na pozemku, aby v létě byly vlastní rajčata.Během výsadby v otevřeném terénu by měla být kultura krmena – to lze provést bez chemie.Půda bude dlouho uchovávat užitečné mikroprvky a postupně je dávat rostlině, pokud použijete rybí hlavy jako hnojivo.

Během podzimu a zimy je můžete poslat do mrazáku.Pokud se vysadí několik keříků, nebude trvat dlouho, než se nashromáždí.

Při rozkladu hlávek se uvolňuje dusík, draslík, vápník a fosfor.Zbytky ryb by se měly zahrabat mezi jamky.Výborným dlouhodobým hnojivem bude také odpad z mořských plodů a měkkýšů, píše FB.ru.

Dříve se stal známým nejlepší soused rajčete – rostlina a nebude litovat.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Naprostý souhlas s článkem! Vždy se snažím využívat přírodní zdroje pro pěstování rostlin a rybí hlavy jsou skvělým způsobem, jak dodat rostlinám potřebné živiny.

  2. Nevídaná sklizeň: zmrazte rybí hlavy – je to zázračná potravina pro rajčata. Každé jaro majitelé dacha nutně vysadí několik keřů sazenic rajčat na pozemku, aby v létě byla vlastní rajčata. Během výsadby v otevřeném terénu by měla být kultura krmena – lze to provést bez chemie. Půda bude dlouho uchovávat užitečné mikroprvky a postupně je dávat rostlině, pokud použijete rybí hlavy jako hnojivo. Během podzimu a zimy je můžete poslat do mrazáku. Pokud se vysadí několik keříků, nebude trvat dlouho, než se nashromáždí. Při rozkladu hlávek se uvolňuje dusík, draslík, vápník a fosfor. Zbytky ryb by se měly zahrabat mezi jamky. Výborným dlouhodobým hnojivem bude také odpad z mořských plodů a měkkýšů. Dříve jsem se stala známou jako nejlepší sousedka rajčete – rostlina a nebudeš litovat.

  3. Nevídaná sklizeň: zmrazte rybí hlavy – je to zázračná potravina pro rajčata. Každé jaro majitelé dacha nutně vysadí několik keřů sazenic rajčat na pozemku, aby v létě byla vlastní rajčata. Během výsadby v otevřeném terénu by měla být kultura krmena – to lze provést bez chemie. Půda bude dlouho uchovávat užitečné mikroprvky a postupně je dávat rostlině, pokud použijete rybí hlavy jako hnojivo. Během podzimu a zimy je můžete poslat do mrazáku. Pokud se vysadí několik keříků, nebude trvat dlouho, než se nashromáždí. Při rozkladu hlávek se uvolňuje dusík, draslík, vápník a fosfor. Zbytky ryb by se měly zahrabat mezi jamky. Výborným dlouhodobým hnojivem bude také odpad z mořských plodů a měkkýšů, píše FB.ru. Dříve se stal známým nejlepší soused rajčete – rostlina a nebude litovat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten