HomeZajímavéNevyhazujte kartonové podtácky pod nápoje: 5 využití pro domácnost i chalupu

Nevyhazujte kartonové podtácky pod nápoje: 5 využití pro domácnost i chalupu

Po návštěvě kavárny nám často zůstávají jednorázové kartonové podšálky, do kterých vkládáme sklenice s oblíbenými nápoji.Zdálo by se, že vyhazovat takovou drobnost je pár drobností.Ukazuje se však, že tento skromný předmět může být v domácnosti velmi užitečný!

Máme pro vás 5 způsobů, jak znovu použít držáky na nápoje, které vám pomohou zefektivnit domácnost a ušetřit peníze.

Zaprvé, tento držák na kelímky se skvěle hodí jako organizér na drobné předměty – kancelářské sponky, knoflíky, stužky, psací potřeby.Všechny tyto předměty lze úhledně naskládat do přihrádek držáku na nápoje.

Za druhé můžete držák na nápoje použít k úklidu lednice.Umístěte všechny nestabilní sklenice a láhve ze dveří chladničky do jejích přihrádek a do uvolněného prostoru vložte potraviny ve stabilních obalech.

Za třetí, tyto kartonové stojany se skvěle hodí jako nádoby na pěstování sazenic.Naplňte je zeminou, zasaďte semínka a pečujte o klíčky, dokud nebudou připravené k zasazení do země.

Za čtvrté, držák na kelímky můžete použít jako talířek na svačinu a ovoce během pikniku venku.Pohodlné a šetrné k životnímu prostředí!

A konečně za páté, tato lepenka poslouží jako dobrý zásobník pro skladování ovoce a zeleniny, které začaly hnít.Tím, že držák na kelímky absorbuje vlhkost, zpomalí proces kažení.

Jak vidíte, s pomocí obyčejného držáku na kelímky z kavárny si můžete značně zjednodušit domácnost a najít užitečné využití pro tento zdánlivě nepotřebný předmět.Experimentujte a podělte se o své zkušenosti!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten