HomeZajímavéNevyhazujte nahromaděné plastové sáčky: 8 způsobů, jak je využít

Nevyhazujte nahromaděné plastové sáčky: 8 způsobů, jak je využít

V domácnosti se hromadí spousta zdánlivě nepotřebných věcí.Praktický člověk pro ně však vždy najde využití! Jedna z takových nahromaděných zbytečností – polyethylenové sáčky.Kolik se jich v našich kuchyních nahromadilo! A zde je 8 způsobů, jak je z nepotřebných věcí proměnit v užitečné.

Za prvé, tyto tašky jsou skvělé pro uložení bot a tašek.Naplňte je botami a obuví – pomohou udržet jejich tvar a zabrání deformaci.

Za druhé, v zimě polyethylenové sáčky ochrání vaše auto před námrazou.Omotejte jimi zrcátka, okna, stěrače a ušetříte si ráno dlouhé škrábání ledu.

Za třetí se taška stane improvizovaným odpadkovým košem v autě, zejména při dlouhých cestách s dětmi.Jednoduše ji připevněte k opěrce hlavy.

Za čtvrté, tašky se budou hodit při opravě.Omotejte je kolem rukojetí nářadí, abyste zabránili vysychání barvy.

Za páté s nimi můžete vyčistit sprchovou hlavici – naplňte sáček octovým roztokem, vložte do něj sprchovou hlavici, zavažte ho a nechte ho tam přes noc.

Za šesté, pokud máte důležité dokumenty, fotografie nebo starožitné knihy, zabalte je do plastových sáčků , abyste je ochránili před vlhkostí a prachem.Takto budou uchovány mnohem déle.

Za sedmé, pokud se chystáte na oslavu a potřebujete led do nápojů , naplňte sáček vodou, zavažte ho a dejte do mrazáku.Takto zmrazený led můžete použít k chlazení nápojů při kempování, pikniku apod.

Za osmé, tyto sáčky je vhodné používat při úklidu po zvířatech při procházkách v městských oblastech.

Vidíte, že existuje tolik užitečných funkcí sáčků, které se zbytečně nahromadily! Už je nemusíte vyhazovat.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten