HomeZajímavéNevyhazujte plastové lahve: 7 užitečných způsobů, jak je využít v domácnosti

Nevyhazujte plastové lahve: 7 užitečných způsobů, jak je využít v domácnosti

Plastové lahve bychom neměli vyhazovat, protože mohou být v domácnosti velmi užitečné.Hospodyňka by měla takové lahve šetřit a používat je k různým úkolům.

Za prvé, lahve jsou skvělé jako nádoby na skladování potravin.Lze je použít na mouku, cukr, obiloviny, těstoviny, cukrovinky a další sypké potraviny.Obsah bude chráněn před vlhkostí a hmyzem.Na láhev je vhodné napsat fixem informace o obsahu.

Zadruhé jsou lahve skvělými vázami na květiny.Stačí odříznout vršek a lahev ozdobit akrylovými barvami nebo dekoracemi podle chuti.Taková neobvyklá váza bude originálním doplňkem interiéru.

Za třetí, plastové lahve lze přeměnit na krmítka pro ptáky.Dno se také odřízne a k víčku se připevní tyčka, na kterou se krmítko umístí ven.Ptáci se tak mohou v mrazivých dnech občerstvit.

Za čtvrté, lahve jsou užitečné pro ukládání drobných věcí a psacích potřeb.Je vhodné do nich ukládat knoflíky, gumy, tužky – tyto drobnosti si vždy najdou své místo.

Za páté, lahve můžete použít jako zahradní květináče na sazenice.Musíte do nich udělat otvory pro odvodnění a naplnit je zeminou pro výsadbu semen.

Za šesté, lahve jsou skvělým materiálem pro řemeslné práce s dětmi.Dělají se z nich zábavné kuželky, figurky zvířátek a chrastítka.

A konečně sedmé, plastové lahve lze proměnit v užitečné organizéry.Například k ukládání koření, kosmetiky v koupelně nebo psacích potřeb na pracovním stole.

Plastové nádoby v domácnosti tak mohou být velmi užitečné a hodí se pro mnoho úkolů.Hlavní je projevit trochu fantazie a kreativity!

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten