HomeZajímavéNevyhazujte sklenice od dětské výživy: 3 způsoby, jak je využít doma i...

Nevyhazujte sklenice od dětské výživy: 3 způsoby, jak je využít doma i v kuchyni

Každá hospodyňka má v kuchyni spoustu různých nádob.Zvláštní místo mezi nimi mají malé skleničky na dětskou výživu – protože je nechcete vyhodit.A je to tak správně! Tyto zdánlivě nepotřebné sklenice se mohou proměnit v originální a užitečnou dekoraci nebo zařízení do domácnosti.

Připravili jsme pro vás 3 jednoduché, ale velmi účinné kutilské triky, jak využít prázdné sklenice od dětské výživy.Díky nim můžete ušetřit peníze za nákup organizérů a nádob a zároveň zútulnit svou kuchyni!

Za prvé, tyto dózy lze použít k ukládání a dávkování koření – stačí víčka označit, které koření je v které dóze.Pohodlné a kompaktní!

Za druhé je skvělý nápad připravovat v těchto sklenicích exkluzivní dezerty s různými vrstvami, například trayfle nebo panna cotta.

Za třetí, do těchto sklenic můžete zasadit naklíčená semena zeleně pro malou zeleninovou zahrádku na okenním parapetu.Taková minizahrádka vám bude dělat radost čerstvými bylinkami po celý rok!

Tyto jednoduché, ale účinné hacky vám pomohou najít nové využití pro zdánlivě nepotřebné sklenice a lahve.Projevte svou fantazii a můžete z nich vyrobit spoustu užitečných a originálních věcí!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten