HomeZajímavéNevyhazujte staré a děravé ponožky: pět způsobů, jak je využít v domácnosti

Nevyhazujte staré a děravé ponožky: pět způsobů, jak je využít v domácnosti

Staré ponožky s dírami nebo celé nepárové kusy nemusíte hned vyhazovat.Zkušené hospodyňky je využívají jako užitečný nástroj při úklidu a v dalších případech, o kterých si dnes povíme.

Za prvé, zkušené hospodyně promění staré ponožky v užitečný úklidový nástroj.Stačí přetáhnout starou ponožku přes ruku a vyčistit špinavé skvrny, zachytit prach nebo odstranit mastnotu.Poté ponožku vyklopte a vyhoďte.

Zadruhé, nepárové ponožky se mohou hodit pro uložení drobných předmětů – například hřebíků, šroubů nebo matic.

Zatřetí, ze starých ponožek lze vyrobit provazy na svazování rostlin v létě tak, že ponožku podélně rozřízneme podél paty a pak ji nastříháme na proužky.

Za čtvrté se ponožka naplní synteponem, vloží se do ní nádoba a vznikne velký jehlový polštářek.Zelená barva by se hodila na kaktusový pincushion.

Za páté, pokud máte ztracený potah na deštník , můžete někdy barevně sladit ponožku, abyste ji úspěšně nahradili.

Tento jednoduchý lifehack vám tedy pomůže ušetřit peníze a čas a také zefektivnit a urychlit úklid.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Nevyhazujte staré a děravé ponožky! Myslím, že je skvělý nápad je využít v domácnosti. Stačí je přetáhnout přes ruku a vyčistit špinavé skvrny nebo je využít k uložení drobných předmětů. Tento způsob šetří peníze a přispívá k úklidu!

  2. Staré ponožky s dírami nebo celé nepárové kusy nemusíte hned vyhazovat. Zkušené hospodyňky je využívají jako užitečný nástroj při úklidu a v dalších případech, o kterých si dnes povíme. Za prvé, zkušené hospodyňky promění staré ponožky v užitečný úklidový nástroj. Stačí přetáhnout starou ponožku přes ruku a vyčistit špinavé skvrny, zachytit prach nebo odstranit mastnotu. Poté ponožku vyklopte a vyhoďte. Zadruhé, nepárové ponožky se mohou hodit pro uložení drobných předmětů – například hřebíků, šroubů nebo matic. Zatřetí, ze starých ponožek lze vyrobit provazy na svazování rostlin v létě tak, že ponožku podélně rozřízneme podél paty a pak ji nastříháme na proužky. Za čtvrté se ponožka naplní synteponem, vloží se do ní nádoba a vznikne velký jehlový polštářek. Zelená barva by se hodila na kaktusový pincushion. Za páté, pokud máte ztracený potah na deštník, můžete někdy barevně sladit ponožku, abyste ji úspěšně nahradili. Tento jednoduchý lifehack vám tedy pomůže ušetřit peníze a čas a také zefektivnit a urychlit úklid.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten