HomeZajímavéNevyhazujte staré věci: 8 předmětů, které se vám budou hodit v domácnosti...

Nevyhazujte staré věci: 8 předmětů, které se vám budou hodit v domácnosti a kuchyni

Denně vyhazujeme spoustu nepotřebných věcí.Ukazuje se však, že i ty nejobyčejnější předměty lze znovu využít pro různé domácí práce.V tomto článku jsme pro vás rozebrali 8 netradičních způsobů, jak znovu využít některé běžné předměty, které tradičně končí v koši.

Tyto úžasné nápady nejen šetří váš rozpočet, ale také pomáhají šetřit životní prostředí.Možná vás lifehacky v tomto článku inspirují k vlastním experimentům.

Za prvé, stříháním hliníkové fólie lze nabrousit nůžky , které již ztratily ostrost.

Za druhé, lepenkové obaly na toaletní papír jsou dobrým materiálem pro výrobu domácích hraček nebo pro uložení různých drobných předmětů.

Za třetí, plastové lahve na omáčky jsou díky svému tvaru skvělé pro pohodlné dávkování oleje, omáček a dokonce i těsta.

Za čtvrté, kancelářský klip může při cestování snadno nahradit peněženku – můžete si s ním připnout bankovní karty a bankovky.

Za páté, rozříznutím zátek od vína napůl a jejich nalepením na gumovou podložku si můžete vyrobit neklouzavý povrch v koupelně.

Za šesté, použité sáčky na trička by se neměly vyhazovat, ale mohou se použít jako rukavice na úklid nebo obal na křehké věci při stěhování.

Za sedmé, stará trička jsou díky vlastnostem bavlněné tkaniny vynikající čisticí hadry.

Za osmé, gumička pomůže zajistit, aby prkénko na krájení neklouzalo na stole, pokud ji omotáte kolem okrajů.

S kreativním přístupem tedy může i ta nejobyčejnější věc získat nový život.Zkuste uvést do praxe představené flyhacky nebo vymyslete vlastní originální způsoby recyklace nepotřebných předmětů.Nejenže tím ušetříte peníze, ale stane se to i vaším osobním příspěvkem k životnímu prostředí.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten