HomeZajímavéNevyhazujte starou pánev: 5 zajímavých využití v domácnosti

Nevyhazujte starou pánev: 5 zajímavých využití v domácnosti

Může se hned zdát, že stará pánev, která dosloužila, si nezaslouží nic jiného než cestu na skládku.Ale chytré hospodyňky to nikdy neudělají! Každý předmět má přece šanci najít druhý život a nový účel.Pojďme se podívat na 5 způsobů, jak vdechnout svému věrnému kuchyňskému pomocníkovi nový život.

Nejprve je nejjednodušší vyrobit stupňovitý stojan na ovoce a pivní občerstvení.K tomu stačí vyříznout středy misek a spojit je společným základem.

Za druhé z nich můžete vyrobit originální nástěnné hodiny.K tomu bude potřeba hodinový mechanismus a trocha zručnosti při vyřezávání prostoru pro ciferník a ručičky.

Zatřetí, s trochou snahy a svařováním můžete pánev proměnit v originální akvarijní stojan.Taková konstrukce bezpečně udrží i to nejtěžší akvárium.

Za čtvrté, vynikající možností bude zrcadlo v pánvi.Po zpracování a obarvení jeho povrchu stačí zrcadlo nalepit podle jeho velikosti – získáte stylovou věc do každé místnosti.

Za páté, pro ty nejlínější z líných, jednoduše pánev pomalujte ve stylu decoupage nebo abstrakce, čímž ji proměníte v dekorativní prvek v kuchyni.

Podívali jsme se tedy na 5 originálních způsobů, jak vdechnout druhý život staré dobré pánvi.Místo abyste ji vyhodili, proměňte ji v zajímavý dekorativní prvek nebo dokonce v plnohodnotný předmět do domácnosti.Prostor pro fantazii je skutečně neomezený!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten