HomeZajímavéNevyhazujte svou starou peněženku: zde je vysvětleno, proč je zvykem s ní...

Nevyhazujte svou starou peněženku: zde je vysvětleno, proč je zvykem s ní nakládat jinak

Časem může i ta nejmódnější a nejdražší peněženka ztratit svůj původní lesk a půvab.Oděrky, špína a díry – znamení, že je čas přemýšlet o výměně.

Bylo by však neuvážené vyhodit starou peněženku, která za léta používání nashromáždila mocnou energii.Vždyť podle lidových věšteb může nesprávná likvidace přinést rodině finanční potíže.

Aby k tomu nedošlo, je třeba dodržovat určitý sled úkonů.Nejprve si kupte novou peněženku – teprve poté se můžete rozloučit s tou starou, kterou byste měli pečlivě zkontrolovat.Pokud je silně opotřebovaná, zašpiněná a děravá, je to neklamné znamení blížících se finančních problémů.

Takovou peněženku je třeba neprodleně zužitkovat a doporučuje se jeden ze dvou způsobů: spálit ji nebo zakopat do země.Oheň a země ji očistí od nahromaděné špatné energie.

Zároveň se doporučuje měnit peněženku pravidelně, jednou ročně, a nečekat na okamžik, kdy je velmi opotřebovaná.Než se však se starým ‚finančním společníkem‘ rozloučíte, očistěte jej od všech zbývajících peněz a drobných – ty by měly být co nejdříve utraceny, aniž by se přenesly do nového ‚domova‘.Rozloučení se starou peněženkou – zabalte ji do černé látky a zlikvidujte.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten