HomeZajímavéNevyhazujte zátky od vína: 5 nepostradatelných použití v domácnosti

Nevyhazujte zátky od vína: 5 nepostradatelných použití v domácnosti

Po vypití láhve vína mnoho lidí zátku vyhodí, aniž by je napadlo, že se dá ještě dobře využít.Pojďme se podívat na 5 užitečných způsobů využití vinných zátek v domácnosti.

Za prvé, můžete si vyrobit stojan na koření ze zátek.K tomuto účelu se zátky navléknou na dřevěnou nebo plastovou tyč a vytvoří se tak praktický stojánek na koření.

Zadruhé se zátky skvěle hodí jako náhrada kliky , pokud je stará klika jen prázdným kulatým otvorem.Nasaďte a vložte vinný korek tak, aby jeho část trčela ven.

Zatřetí, ze zátek jsou originální suvenýry – magnety na ledničku, klíčenky, odznaky.Za tímto účelem se zátky ozdobí a nalepí se na ně magnety.

Za čtvrté se zátky používají k výrobě hraček, řemeslných výrobků, suvenýrů.Můžete je pomalovat, nalepit na ně oči, vyrobit legrační figurky.

Za páté, zátky se používají jako vařečky.Jsou umístěny na stole pod hrnci a pánvemi.

Zátky od vína jsou tedy užitečnou věcí, kterou lze s užitkem a fantazií využít v každodenním životě!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten