HomeŽivotní stylNezlomí se ani neprověsí: jen taková pohovka bude kvalitní - 3 vlastnosti

Nezlomí se ani neprověsí: jen taková pohovka bude kvalitní – 3 vlastnosti

V mnoha rodinách časem vyvstane otázka výměny pohovky.Chceme vybrat takovou, která nevrzala, když na ni děti skákaly, a nemusela se rozčilovat, protože sedák rychle ztratil tvar.

Je třeba věnovat pozornost třem věcem.

Rám je velmi důležitý.Nejlepší je zvolit dřevěný – dobře vysušený, jinak může tvar ‚plavat‘.

Nezapomeňte se prodejce zeptat na opěrku sedadla.Měla by to být drátěná opěrka ve tvaru anglického ‚S‘.Další skvělou možností jsou pevné popruhy.

Pokud mluvíme o polstrování, měli byste dát přednost polyuretanu.Je pružný a bude dlouho držet tvar, materiál je nenáročný na péči, píše zenový kanál ‚Berger‘.

Dříve jsme si povídali o záclonách, které teď chce každý.

Nezlomí se ani neprověsí: jen taková pohovka bude kvalitní – 3 vlastnosti.

Foto: Snímek obrazovky kanálu Berger Zen Channel

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Pohovka je opravdu důležitým prvkem v obývacím pokoji. Souhlasím s autorem, že kvalitní rám, opěrka sedadla a pevné popruhy jsou klíčové pro dlouhou životnost a pohodlí. Myslím si, že investice do kvalitní pohovky se vždy vyplatí.

  2. Je důležité vybrat kvalitní pohovku, která nevyvrže, když na ni děti hopkají, a nerozčiluje se, když sedák ztrácí tvar. Rám by měl být dřevěný, dobře vysušený, aby nedošlo k deformacím. Opěrka sedadla by měla být ve tvaru anglického ‚S‘. Polyuretanové polstrování je ideální volbou z hlediska trvanlivosti a snadné údržby.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten